Ta SEKSBOMBA to bałkańska Anna Lewandowska! Kusi uśmiechem, ale tym razem mogła mieć łzy w oczach [ZDJĘCIA]

2021-06-21 22:10
Monika Stefanovska, Anna Lewandowska
Autor: Instagram Monika Stefanovska, Anna Lewandowska

Euro 2020 się rozkręca, ale kolejne drużyny żegnają się z turniejem. Grupy kończą zmagania, by przejść do fazy pucharowej. To oznacza trudne chwile dla niektórych kibiców. Wśród nich jest Monika Stefanovska, fanka macedońskiej reprezentacji, która z trzema porażkami żegna się z imprezą. Bałkanka jest jedną z tych, w której oczach mogły pojawić się łzy. Nie tylko ze smutku, ale i wzruszenia podczas wyjątkowej chwili! Co ciekawe, jest ona niczym... Anna Lewandowska. Dlaczego?

Na trybunach turnieju Euro 2020 nie brakuje ogromnych emocji! Fani ze wszystkich krajów Starego Kontynentu pasjonują się świetnymi widowiskami piłkarskimi. Na stadionach nie brakowało chociażby kibiców z Macedonii Północnej. Niestety, kibice kadry z Bałkanów nie mieli wielu chwil do radości. Po trzech porażkach pożegnali się z imprezą. Z pewnością to historyczne wydarzenie odciśnie na sercach dopingujących i grających Macedończyków wielkie piętno. Na trybunach zasiadła chociażby zjawiskowa Monika Stefanovska. Ta jest niczym... Anna Lewandowska! Dlaczego? Dowiedzcie się więcej z galerii poniżej!

Macedońska miss Euro 2020 mogła przeżyć chwile wzruszenia

Monika Stefanovska mogła mieć łzy w oczach, gdy widziała jak legenda macedońskiego futbolu Goran Pandev opuszczał boisko żegnany szpalerem złożonym z macedońskich piłkarzy. Z pewnością niełatwo było sobie poradzić z kolejnymi porażkami i... pierwszym golem w historii Euro w wykonaniu piłkarza z Macedonii Północnej.

Dlaczego Monika Stefanovska jest "bałkańską Anną Lewandowską"? Sprawdź w galerii poniżej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze