ZAWSTYDZONA siostra Lewandowskiego pokazała się w SKĄPYM bikini. UNIKALNE ZDJĘCIE Mileny Lewandowskiej

2021-06-18 6:22
Milena Lewandowska
Autor: Instagram/lewandowskamilena7 Milena Lewandowska

Robert Lewandowski niebawem ponownie będzie na ustach wielu polskich kibiców. W meczu na Euro 2020 z Hiszpanią to znów na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za zdobywanie bramek, co akurat w sobotniej rywalizacji może być sporym wyzwaniem. Zapewne kciuki za swojego brata będzie ściskała Milena Lewandowska, która ostatnie dni spędziła na Majorce, skąd pochwaliła się wyjątkową fotografią.

Reprezentacja Polski zanotowała fatalny start na mistrzostwach Europy. Choć biało-czerwoni byli zdecydowanymi faworytami w starciu ze Słowacją, ze swojej roli nie zdołali się wywiązać. Nasi południowi sąsiedzi wygrali 2:1 i postawili podopiecznych Paulo Sousy w bardzo trudnej sytuacji. Polacy muszą bowiem zdobyć choćby punkt z mocną Hiszpanią, jeśli chcą zachować realne szanse na awans do 1/8 finału. Pocieszony po ostatnim spotkaniu nie mógł być m.in. Robert Lewandowski, który tak naprawdę nie miał sytuacji na wpisanie się na listę strzelców. Za bramkę napastnika Bayernu Monachium kciuki ściskali nie tylko kibice, ale również najbliżsi. Milena Lewandowska, siostra Roberta poczynania Polaków oglądała ze słonecznej Majorki, gdzie wybrała się na wakacje wraz z Anną Lewandowską.

Świadczą o tym fotografie, które obie panie publikują w swoim mediach społecznościowych. Milena Lewandowska jak do tej pory unikała zdjęć, które można uznać za nieco bardziej "odważne". Zmieniło się to ostatnio. Siostra kapitana reprezentacji Polski postanowiła pochwalić się fotografią, na której odsłoniła kawałek ciała w kuszącym bikini.

Zbigniew Boniek zaszokował kibiców jedną decyzją w sprawie Sousy. Totalne zaskoczenie

Jak wynika z jej opisu, mogła czuć się nieco zawstydzona, bo pozowała tuż obok Anny Lewandowskiej, która słynie ze znakomitej sylwetki. - Robienie zdjęć grupowych z Anną Lewandowską to zawsze wyzwanie, tym bardziej w bikini - napisała z przymrużeniem oka Milena Lewandowska. Nie ma jednak wątpliwości, że siostra piłkarza w takim wydaniu prezentuje się znakomicie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE