Robert Lewandowski pokazał jak obecnie wygląda jego siostra. Milena Lewandowska PROMIENIEJE przy braciszku

2021-02-08 17:09
Robert Lewandowski
Autor: AP Robert Lewandowski

Ostatnie miesiące w życiu Roberta Lewandowskiego to pasmo nieustających sukcesów. Piłkarz odnosi triumf za triumfem, ale dla niego z pewnością najważniejszy jest fakt, że może cieszyć się obecnością bliskich sobie osób. W gronie tym znajduje się także jego ukochana siostra Milena. Z okazji jej urodzin kapitan reprezentacji Polski postanowił pochwalić się wspólną fotką.

Cóż to jest za czas w karierze Roberta Lewandowskiego! Polski snajper od wielu lat znajduje się na światowym poziomie, ale począwszy od sezonu 2019/2020 jest po prostu nie do zatrzymania. Strzela na pęczki zarówno w Niemczech, jak i w Lidze Mistrzów. W efekcie jego Bayern Moachium wygrał Bundesligę, Ligę Mistrzów czy Superpuchar Europy. Teraz natomiast zamierza jeszcze dopełnić dzieła i zgarnąć trofeum za Klubowe Mistrzostwo Świata.

Artur Szpilka PRZERAŻONY! O co chodzi? ZDJĘCIA!

Ale w tym wszystkim znakomity piłkarz nie zapomina o swoich bliskich, na pomoc których może liczyć w każdej chwili. W poniedziałek urodziny obchodzi siostra zawodnika, Milena Lewandowska. Gracz postanowił więc opublikować na Instagramie wspólne zdjęcie, na którym widać, że kobieta zdecydowanie promienieje w towarzystwie swojego utytułowanego brata!

Robert Lewandowski z pewnością jest dumny i przeszczęśliwy z faktu, że zawsze może liczyć na swoich najbliższych. Sam też odpłaca im za uczucie, które od nich otrzymuje. I możemy być przekonani, że jeśli "Lewy" sięgnie w Katarze po Klubowe Mistrzostwo Świata, to bez wątpienia zadedykuje je rodzinie i tym wspierającym go na co dzień!

Nadzieja polskiego boksu: Nie żałuję, że byłem w WIĘZIENIU l Andrzej Kostyra
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze