Liga Mistrzów: KORONAWIRUS w PSG! Czy mecz z Atalaną Bergamo dojdzie do skutku?

2020-08-12 16:56 MC
Piłkarze Paris Saint-Germain
Autor: J.E.E/SIPA/SIPA/East News Piłkarze Paris Saint-Germain

Już w środę wieczorem piłkarzy Paris Saint-Germain czeka ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów z Atalantą Bergamo, który zostanie rozegrany w Lizbonie. Tymczasem francuski klub poinformował, że jeden z piłkarzy ma koronawirusa. O kogo chodzi? Nie upubliczniono tej informacji. Wiadomo tylko, że trener Thomas Tuchel nie zabrał tego zawodnika do Lizbony.

W związku z pandemią koronawirusa, mecze Ligi Mistrzów od ćwierćfinałów będą rozgrywane w Lizbonie. W jednej z par dojdzie do rywalizacji Paris Saint-Germain i Atalanty Bergamo. Kiedy podopieczni Thomasa Tuchela byli już w Portugalii, z Paryża napłynęły niepokojące informacje... Klub potwierdził, że jeden z piłkarzy przebywających w centrum treningowym jest zakażony koronawirusem. "Badania wykazały, że piłkarz Paris Saint-Germain przebywający w centrum treningowym ma dodatni wynik testu na COVID-19. Zgodnie z protokołem medycznym, został on odizolowany od wszystkich i wkrótce zostaną przeprowadzone dalsze badania" - poinformowało PSG na Twitterze.

Atalanta Bergamo - Paris Saint-Germain NA ŻYWO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie wiadomo, o kogo chodzi. Według mediów, koronawirusa najprawdopodobniej ma jeden z młodych piłkarzy, który nie miał żadnego kontaktu z pierwszym zespołem. W związku z tym, mecz z Atalantą Bergamo nie jest zagrożony.

Koronawirus w FC Barcelona! Co z meczem z Bayernem Monachium?

Nie jest to pierwszy przypadek koronawirusa w PSG. W czerwcu klub poinformował o czterech przypadkach - trzech wśród piłkarzy i jednym w sztabie szkoleniowym.

Najnowsze