Liga Mistrzyń: Celia Krychowiak - Paulina Piątek WYNIK: KTO WYGRAŁ trzecią bitwę WAGs w 1/16 finału

2020-04-21 8:03
Liga Mistrzyn: Celia Krychowiak - Paulina Piątek
Autor: Super Express Liga Mistrzyn: Celia Krychowiak - Paulina Piątek

Celia Krychowiak, znana wcześniej jako Celia Jaunat, jest ukochaną Grzegorza Krychowiaka, gwiazdy reprezentacji Polski i Lokomotiwu Moskwa. A Paulina Piątek to żona bramkostrzelnego napastnika naszej kadry i Herthy Berlin. Dwie zjawiskowe WAGs spotkały się w 1/16 finału naszej Ligi Mistrzyń. Która z pięknych pań wyszła z tego pojedynku zwycięsko, awansując do kolejnej rundy - Celia czy Paulina? Sprawdź wynik głosowania i oglądaj ZDJĘCIA kandydatek.

LIGA MISTRZYŃ WYNIKI: Wybieramy Miss Polski WAGs

Złaknieni piłkarskich emocji kibice muszą jeszcze poczekać, aż futbolowe gwiazdy wrócą na boiska. Za to w "Super Expressie" trwa seksowna Liga Mistrzyń! Czas wreszcie wybrać najpiękniejszą polską WAGs czyli partnerkę naszych piłkarzy! A wyboru dokonacie Wy, Czytelnicy "SE" i strony sport.se.pl!Wytypowaliśmy 32 śliczne panie, które rywalizują w systemie pucharowym. Niczym w play off piłkarskiej Ligi Mistrzów powalczą w parach, eliminując się w kolejnych rundach. Od 1/16 finałów aż do półfinałów i wielkiego finału. Za nami już trzy starcia. Oto zestaw par i wyniki:

Julia Nowak (dziewczyna Jana Bednarka) - Dominika Robak (dziewczyna Kamila Grabary): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ
Wiktoria Stecyk (dziewczyna Tomasza Kędziory) - Lana Rybus (żona Macieja Rybusa): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ

Liga Mistrzyń: Celia Krychowiak kontra Paulina Piątek! WYNIK KTO WYGRAŁ?

Celia Jaunat a po ślubie z gwiazdorem reprezentacji Polski Celia Krychowiak wyszła z tego starcia zwycięsko. Od początku prowadziła z dużą i bezpieczną przewagą. Pokonała Paulinę Piątek, żonę napastnika Krzysztofa Piątka, wyraźnie. Zgromadziła 70 procent Waszych głosów, awansując do kolejnej rundy. Paulina Piątek z 30 procentami głosów odpadła.

Liga Mistrzyń WYNIKI: Miss Polski WAGs

Trwa już kolejny pojedynek 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Matilde Rossi, żona bramkarza Łukasza Skorupskiego, walczy z Agnieszką Abram, dziewczyną Bartłomieja Drągowskiego. GŁOSOWAĆ MOŻECIE TUTAJ.

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze