Liga Mistrzyń: Wiktoria Stecyk - Lana Rybus WYNIK: KTO WYGRAŁ drugą bitwę WAGs w 1/16 finału

2020-04-20 8:06
Liga Mistrzyn: Wiktoria Stecyk kontra Lana Rybus
Autor: Super Express Liga Mistrzyn: Wiktoria Stecyk kontra Lana Rybus

Wiktoria Stecyk kontra Lana Rybus - wiedzieliśmy, że to ukraińsko-rosyjskie starcie w naszej Lidze Mistrzów będzie zacięte, ale że aż tak?! Walka w 1/16 finału naszych wyborów Miss Polski WAGs była niezwykle wyrównana. Ukochane Tomasza Kędziory i Macieja Rybusa szły równo i jeszcze pół godziny przed końcem głosowania miały po 50 procent głosów. Kto w końcu wygrał - Wiktoria Stecyk czy Lana Rybus? I jak duża była przewaga zwyciężczyni? Sprawdźcie i zobaczcie galerię zdjęć obu kandydatek.

LIGA MISTRZYŃ WYNIKI: Wybieramy Miss Polski WAGs

Spragnieni piłkarskich emocji kibice muszą jeszcze poczekać, aż futbolowe gwiazdy wrócą na boiska. Za to w "Super Expressie" trwa seksowna Liga Mistrzyń! Czas wreszcie wybrać najpiękniejszą polską WAGs czyli partnerkę naszych piłkarzy! A wyboru dokonacie Wy, Czytelnicy "SE" i strony sport.se.pl! Wytypowaliśmy 32 śliczne panie, które rywalizują w systemie pucharowym. Niczym w play off piłkarskiej Ligi Mistrzów powalczą w parach, eliminując się w kolejnych rundach. Od 1/16 finałów aż do półfinałów i wielkiego finału.

Liga Mistrzyń: Wiktoria Stecyk kontra Lana Rybus! WYNIK KTO WYGRAŁ?

Za nami już dwie wielkie bitwy WAGs. Najpierw Julia Nowak (dziewczyna Jana Bednarka) zmierzyła się z Dominiką Robak (dziewczyna Kamila Grabary). Kto wygrał to starcie? Dowiesz się TUTAJ. W drugim pojedynku w 1/6 finału Ligi Mistrzyń zmierzyły się Wiktoria Steck, dziewczyna Tomasza Kędziory, oraz Lana Rybus, żona Macieja Rybusa. Rywalizacja Ukrainki i Rosjanki była niezwykle wyrównana. Jeszcze pół godziny przed końcem głosowania (poniedziałek godzina 8 rano, głosowania trwają 24 godziny) nasz pomiar wyników sondy wskazywał idealny remis! Dramatyczna końcówka należała do Ukrainki. Wygrała o włos! Wiktoria Stecyk gromadziła 50,5 procent Waszych głosów i przeszła do następnej rundy. Lana Rybus z 49,5 proc. odpadła z rywalizacji.

Liga Mistrzyń WYNIKI: Miss Polski WAGs

Trwa już kolejny pojedynek 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Celia Krychowiak (znana jako Celia Jaunat), żona Grzegorza Krychowiak, walczy z Pauliną Piątek (z domu Procyk), żoną Krzysztofa Piątka. GŁOSOWAĆ MOŻECIE TUTAJ.

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze