Liga Mistrzyn: Wiktoria Stecyk kontra Lana Rybus

i

Autor: Super Express Liga Mistrzyn: Wiktoria Stecyk kontra Lana Rybus

Liga Mistrzyń: Wiktoria Stecyk - Lana Rybus WYNIK: KTO WYGRAŁ drugą bitwę WAGs w 1/16 finału

2020-04-20 8:06

Wiktoria Stecyk kontra Lana Rybus - wiedzieliśmy, że to ukraińsko-rosyjskie starcie w naszej Lidze Mistrzów będzie zacięte, ale że aż tak?! Walka w 1/16 finału naszych wyborów Miss Polski WAGs była niezwykle wyrównana. Ukochane Tomasza Kędziory i Macieja Rybusa szły równo i jeszcze pół godziny przed końcem głosowania miały po 50 procent głosów. Kto w końcu wygrał - Wiktoria Stecyk czy Lana Rybus? I jak duża była przewaga zwyciężczyni? Sprawdźcie i zobaczcie galerię zdjęć obu kandydatek.

LIGA MISTRZYŃ WYNIKI: Wybieramy Miss Polski WAGs

Spragnieni piłkarskich emocji kibice muszą jeszcze poczekać, aż futbolowe gwiazdy wrócą na boiska. Za to w "Super Expressie" trwa seksowna Liga Mistrzyń! Czas wreszcie wybrać najpiękniejszą polską WAGs czyli partnerkę naszych piłkarzy! A wyboru dokonacie Wy, Czytelnicy "SE" i strony sport.se.pl! Wytypowaliśmy 32 śliczne panie, które rywalizują w systemie pucharowym. Niczym w play off piłkarskiej Ligi Mistrzów powalczą w parach, eliminując się w kolejnych rundach. Od 1/16 finałów aż do półfinałów i wielkiego finału.

Liga Mistrzyń: Wiktoria Stecyk kontra Lana Rybus! WYNIK KTO WYGRAŁ?

Za nami już dwie wielkie bitwy WAGs. Najpierw Julia Nowak (dziewczyna Jana Bednarka) zmierzyła się z Dominiką Robak (dziewczyna Kamila Grabary). Kto wygrał to starcie? Dowiesz się TUTAJ. W drugim pojedynku w 1/6 finału Ligi Mistrzyń zmierzyły się Wiktoria Steck, dziewczyna Tomasza Kędziory, oraz Lana Rybus, żona Macieja Rybusa. Rywalizacja Ukrainki i Rosjanki była niezwykle wyrównana. Jeszcze pół godziny przed końcem głosowania (poniedziałek godzina 8 rano, głosowania trwają 24 godziny) nasz pomiar wyników sondy wskazywał idealny remis! Dramatyczna końcówka należała do Ukrainki. Wygrała o włos! Wiktoria Stecyk gromadziła 50,5 procent Waszych głosów i przeszła do następnej rundy. Lana Rybus z 49,5 proc. odpadła z rywalizacji.

Liga Mistrzyń WYNIKI: Miss Polski WAGs

Trwa już kolejny pojedynek 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Celia Krychowiak (znana jako Celia Jaunat), żona Grzegorza Krychowiak, walczy z Pauliną Piątek (z domu Procyk), żoną Krzysztofa Piątka. GŁOSOWAĆ MOŻECIE TUTAJ.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze