Liga Mistrzyń: Matilde Rossi - Agnieszka Abram

i

Autor: Super Express Liga Mistrzyń: Matilde Rossi - Agnieszka Abram

DUŻE PIERSI mogą tej SEKSBOMBIE nie wystarczyć! Leje ją kandydatka na Miss Polonia Nastolatek! [ZDJĘCIA i SONDA]

2020-04-21 15:24

Seksowna Matilde Rossi (27 l.) jest żoną Łukasza Skorupskiego (29 l.), pochodzi z Sardynii i tak jak ta włoska wyspa jest bardzo gorąca! A Agnieszka Abram (22 l.) to dziewczyna Bartłomieja Drągowskiego (23 l.), jest piękna jak anioł i obłędnie zgrabna. Trwa czwarty pojedynek WAGs w 1/16 finału naszej Ligi Mistrzyń. To bitwa seksownych ukochanych polskich bramkarzy grających we włoskiej Serie A. Która Waszym zdaniem jest piękniejsza - Matilde czy Agnieszka? Po kilku godzinach głosowana prowadzi młoda Polka! Czy Włoszka odrobi straty? Oglądaj ZDJĘCIA seksownych kandydatek i głosuj w naszej sondzie!

LIGA MISTRZYŃ: Wybieramy Miss Polski WAGs

To już czwarty pojedynek w 1/16 finału naszej Ligi Mistrzów na stronie sport.se.pl. Wytypowane 32 piękne ukochane polskich piłkarzy rywalizują niczym w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, eliminując się w kolejnych rundach. Codziennie jeden pojedynek. Aż do wyłonienia Miss Polski WAGs. Wyboru dokonacie Wy, Czytelnicy "SE", głosując na stronie sport.se.pl! Za nami już trzy emocjonujące starcia. Kto już walczył w Lidze Mistrzyń? Oto lista par:

Julia Nowak (dziewczyna Jana Bednarka) - Dominika Robak (dziewczyna Kamila Grabary): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ
Wiktoria Stecyk (dziewczyna Tomasza Kędziory) - Lana Rybus (żona Macieja Rybusa): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ
Celia Krychowiak (żona Grzegorza Krychowiaka) - Paulina Piątek (żona Krzysztofa Piątka): WYNIK GŁOSOWANIA TUTAJ

Liga Mistrzyń: Matilde Rossi - Agnieszka Abram

Przyszedł czas na stracie partnerek bramkarzy z Serie A - Łukasza Skorupskiego z Bolonii i Bartłomieja Drągowskiego z Fiorentiny. Włoszka Matilde Rossi to była modelka a od 3 lat żona Skorupskiego. A urocza Agnieszka Abram to była uczestniczka wyborów Miss Polonia Nastolatek (w 2013 roku). 6 stycznia 2020 roku Skorupski zremisował z Drągowskim w Serie A (Bologna - Fiorentina 1:1). Kto będzie górą w starciu ich ukochanych? Oglądaj galerie zdjęć seksownych kandydatek i głosuj w naszej sondzie! Głosowanie potrwa 24 godziny i zakończy się w środę o godzinie 8 rano.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze