Liga Mistrzyń: Sara Boruc-Mannei - Magda Grzelczak

i

Autor: Instagram Liga Mistrzyń: Sara Boruc-Mannei - Magda Grzelczak

Sara Boruc i Magda Grzelczak leją się w skąpych BIKINI! DOGRYWKA w SEKSOWNEJ BITWIE gorących WAGs! ZDJĘCIA

2020-04-25 13:49

Sara Boruc kontra Magda Grzelczak! TRWA DOGRYWKA! Rywalizacji w seksownej Lidze Mistrzów WAGs nie zatrzyma nawet epidemia koronawirusa. Za nami kolejne szokujące rozstrzygnięcia w 1/16 finału i aż strach pomyśleć, co będzie dalej! Trwa już następna bitwa - Sara Boruc-Mannei, żona legendarnego bramkarza Artura Boruca, kontra Magda Grzelczak, małżonka napastnika Piotra Grzelczaka. Kto wyjdzie zwycięsko z tego seksownego pojedynku WAGs w skąpych bikini? Kiedy mieliśmy już zgodnie z ustaloną godziną końca rywalizacji ogłosić, kto wygrał, okazało się, że jest... IDEALNY REMIS. Po 50 procent głosów! Zarządziliśmy więc dogrywkę, która potrwa do godz. 20. Zobaczcie ZDJĘCIA i głosujcie!

Seksowna rywalizacja w Lidze Mistrzyń trwa, a epidemia koronawirusa nie jest w stanie jej powstrzymać! Za nami kolejne rozstrzygnięcia w naszej Lidze Mistrzyń, w której wybieramy Miss Polski WAGs. Odpadają kolejne gwiazdy, słynne partnerki reprezentantów Polski. Za burtą Ligi Mistrzyń już w 1/16 finału znalazły się już m.in. Paulina Piątek (żona Krzysztofa Piątka), Marina Łuczenko-Szczęsna (żona Wojciecha Szczęsnego), a teraz odpadła z hukiem Anna Peszko (żona Sławomira Peszki). Czy ich smutny los podzieli dzisiaj sławna Sara Boruc-Mannei? Rywalką pięknej żony legendarnego bramkarza Artura Boruca będzie długonoga Magda Grzelczak, żona Piotra Grzelczaka, byłego napastnika m.in. Lechii, Jagiellonii a obecnie kazachskiego FK Atyrau. Która WAGs jest piękniejsza? Oglądaj zdjęcia i głosuj na sport.se.pl, gdzie trwają wybory Miss Polski WAGs! GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE! WYNIK TUTAJ! SPRAWDŹ, KTO WYGRAŁ!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze