BIUŚCIASTA fanka piłki miała biegać NAGO po mieście. Jej życie zmieniło się w PIEKŁO

2020-07-20 15:57 Bol
Larissa Riquelme
Autor: EAST NEWS Larissa Riquelme

Dzięki mistrzostwom świata w RPA jej życie zmieniło się nie do poznania. Larissa Riquelme zasłynęła podczas mundialu w Republice Południowej Afryki. Obdarzona obfitym biustem fanka reprezentacji Paragwaju przebiła się do szerokiej świadomości kibiców, chętnie pokazując swoje piersi. Obiecała także, że jeśli jej kadra osiągnie sukces to będzie biegać nago po mieście. Po latach od wybicia się, jej życie zaczęło zamieniać się w prawdziwe piekło na ziemi.

O tej kobiecie słyszał każdy fan piłki nożnej. W 2010 roku Larissa Riquelme podbiła nie tylko media społecznościowe, ale także te tradycyjne. Seksowna fanka podbiła serca kibiców, stając się miss mundialu w Republice Południowej Afryki. Zdjęcia schowanego telefonu między obfitym biustem obiegły okładki gazet. Kobieta obiecała też, że jeśli Paragwaj osiągnie sukces w RPA, to będzie biegała nago po rynku w jednym z miast.

Seksowne wojowniczki BEZWSTYDNIE łapią się za piersi i nagie pupy! Wszystko w BRUTALNYCH starciach [ZDJĘCIA]

Niestety, jej życie w ostatnim czasie nie jest usłane różami. Wszystko za sprawą jej krnąbrnego ukochanego. Ten okazał się obrzydliwym zboczeńcem! W 2010 roku mężczyzna brał udział w potwornym wypadku, w którym zginęła kobieta, wioząca motorowerem 5-letniego syna do szkoły. Rok temu kolejny raz wpadł w konflikt z prawem. Wtedy wyszła jego ciemna strona. Został skazany na czternaście lat więzienia za seksualne napastowanie 11-letniej kuzynki. Ofiarami miały być też inne nastolatki.

Teraz Riquelme układa sobie życie na nowo. Zarabia głównie dzięki aktywności na Instagramie. Promuje tam wszystko, o czym możecie pomyśleć. Kosmetyki, ubrania czy nawet elektronikę.

Najnowsze