STRASZNA WPADKA na gali FIFA. Niesamowita złośliwość, prowadzący w ZAKŁOPOTANIU

2020-12-17 20:10 mso
Wpadka podczas gali FIFA The Best
Autor: FIFA / ZRZUT EKRANU Wpadka podczas gali FIFA The Best

Pandemia koronawirusa storpedowała cały rok i sprawiła, że wszystko wygląda zupełnie inaczej. Niestety, obecna sytuacja wpłynęła także na świat sportu. Z tego powodu, coroczna gala FIFA The Best Football Awards musiała odbyć się w formie wyjątkowej wideokonferencji. Niesamowita złośliwość rzeczy martwych sprawiła, że z jednym z nagrodzonych nie udało się osobiście porozmawiać. Prowadzący wpadli w nerwowe zakłopotanie, gdy triumfator kategorii FIFA Fan Award szalał z radości, której, niestety, nie można było usłyszeć.

Trudno wyobrazić sobie większe wyróżnienie w świecie futbolu niż otrzymanie jakiejkolwiek nagrody z rąk Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). Podczas FIFA The Best Football Awards wyróżniono nie tylko najlepszych piłkarzy czy trenerów, ale wręczono także nagrody honorowe. Jedną z nich była nagroda FIFA Fair Play, a druga to FIFA Fan Award. Druga z nich wpadła w ręce Marivaldo Franciso Da Silva.

Gala FIFA The Best 2020. Zapis relacji NA ŻYWO

Trofea Lewandowskiego w 2020 roku

Brazylijczyk przeszedł aż 64 kilometry na własnych nogach, aby zobaczyć mecz ukochanej drużyny, SC Recife. To zdecydowanie zasługiwało na wygraną. Trudno było nie dostrzec radości na twarzy kibica. Ten szalał z radości. Dziękował za to Bogu, wykonując znak krzyża, a także wielokrotnie unosił ręce w geście triumfu.

Niestety, szalonej radości nie usłyszeliśmy ani przez chwilę. Wszystko przez złośliwość rzeczy martwych. Z powodu problemów na łączach internetowych, Marivaldo kibice z całego świata podziwiali jedynie na kamerce. Popsuty lub niedziałający mikrofon wprawiły organizatorów w zakłopotanie. Nerwowe śmiechy prowadzących galę szybko zostały ukrócone przez przejście do kolejnej kategorii!

Najnowsze