Gwiazdor piłki oświadczył się SEKSBOMBIE. Zrobili TO na środku boiska [ZDJĘCIA]

2019-10-17 15:09 (fan)
Ograł Ronaldo i oświadczył się na boisku
Autor: Instagram Ograł Ronaldo i oświadczył się na boisku

Tego tygodnia Oleksandr Zinczenko (23 l.) nie zapomni do końca życia. Gwiazdor Manchesteru City i reprezentacji Ukrainy we wtorek wraz z kolegami ograł wielką Portugalię (2:1) z Cristiano Ronaldo (34 l.) w składzie, a dzień później na tym samym boisku oświadczył się seksownej reporterce Vladzie Sedan (23 l.).

Tuż po meczu Zinchenko w euforii udzielał Vladzie wywiadu, a po jego zakończeniu, na wizji, gorąco pocałował partnerkę. Na następny dzień postanowił się oświadczyć. Kupił wielkie bukiety róż, zabrał ukochaną na Stadion Olimpijski w Kijowie, klęknął i poprosił ją o rękę. Piękna Vlada była zaskoczona, wzruszona i oczywiście przyjęła oświadczyny. „Najważniejsze „tak” w moim życiu” - napisała podekscytowana dziennikarka. Ukraińscy kibice czekają już na huczny ślub najgorętszej sportowej pary w tym kraju.

Zinczenko to największy talent ukraińskiej piłki. W 2016 roku pomocnik za zaledwie 2 miliony euro trafił z rosyjskiej Ufy do Manchesteru City. Dziś jest wart nawet 30 milionów euro. Jeśli Ukraina odniesie sukces na Euro 2020, może stać się gwiazdą światowego formatu.

Najnowsze