Reprezentant kraju nie przestaje zaskakiwać. Upublicznił szczegóły kontrowersyjnego związku z siostrzenicą żony

2021-10-18 13:12
Hulk, Camila Angelo
Autor: Instagram/Hulk Hulk, Camila Angelo

Hulk to jeden z najbardziej rozpoznawalnych brazylijskich piłkarzy ostatnich lat. Popularność zyskał dzięki występom w barwach m.in. FC Porto i Zenitu Sankt Petersburg. W reprezentacji Brazylii rozegrał niemal 50 spotkań, a w tym czasie pomógł kadrze zdobyć Puchar Konfederacji i zagrał na mundialu w 2014 r. zorganizowanym w ojczyźnie samby. Później jego kariera nieco wyhamowała, a piłkarz stał się znany z burzliwego życia prywatnego. Zamienił on bowiem żonę na jej młodziutką siostrzenicę, a opinia publiczna żywiołowo to przeżywała. Związek 35-latka nadal trwa, a napastnik Atletico Mineiro opowiedział o szczegółach niecodziennej relacji.

Hulk, czyli Givanildo Vieira de Sousa, w 2016 r. wyjechał do Chin. Tam był prawdziwą gwiazdą, zarabiał ogromne pieniądze i liderował drużynie Shanghai SIPG. Decyzja ta wpłynęła jednak na jego karierę reprezentacyjną, w barwach „Canarinhos” nie zagrał przez ponad 5 lat. Na początku września tego roku selekcjoner powołał go na mecze eliminacji do mistrzostw świata, a 35-latek zwrócił na siebie uwagę udanymi występami dla brazylijskiego Atletico Mineiro, do którego trafił z Chin w styczniu 2021 r. Długa nieobecność na boiskach najmocniejszych lig, czy też podczas zgrupowań reprezentacji, nie wpłynęła jednak na jego popularność. W dalszym ciągu jest on rozpoznawalny, a charakterystyczna sylwetka pasująca do marvelowskiego Hulka wciąż robi wrażenie. Także na kobietach, zwłaszcza tych z jednej rodziny.

Dziennikarka zapytała Zbigniewa Bońka, czy lubi seks. Nagle padła wiązanka słów, których nikt się nie spodziewał

W galerii poniżej możecie poznać bliżej relację Hulka z jego obecną żoną, Camilą. Zastąpiła ona swoją ciocię, Iran.

Rzucił żonę dla jej siostrzenicy

Przez wiele lat Hulk żył w szczęśliwym związku z Iran Angelo de Souzą. Para poznała się na początku kariery piłkarza, gdy występował on w Japonii. Już w 2007 r. postanowili się pobrać, a przez następne lata kobieta żyła u boku piłkarskiego gwiazdora. Małżeństwo cieszyło się z narodzin trojga dzieci – synów Iana i Tiago oraz córki Alice. W 2019 r. para się rozwiodła, a sportowiec mówił, że po prostu nie był już szczęśliwy w związku z Iran Angelo. Zaledwie kilka miesięcy później Hulk zaczął spotykać się z jej siostrzenicą, która była młodsza od swojej cioci. Camila Angelo skradła serce brazylijskiego napastnika, a już w marcu 2020 r. stała się jego kolejną żoną. O kontrowersyjnym związku zrobiło się ponownie głośno w ostatnich miesiącach, gdyż kobieta urodzi 35-latkowi czwarte dziecko, a moment ten jest dla niego wyjątkowy.

Gdy Anna Lewandowska założyła tę koszulkę, oczy wypadły nam z orbit. Cena? Trzymajcie się mocno...

Już we wrześniu Hulk opublikował w swoich mediach społecznościowych post, w którym chwalił się informacją o ciąży swojej żony. Było widać, że jest niesamowicie szczęśliwy z powodu nadchodzących narodzin swojego czwartego dziecka, a informacja ta odbiła się szerokim echem na całym świecie. Związek z siostrzenicą byłej żony wywołuje wiele kontrowersji, ale piłkarz zdaje się tym nie przejmować. Po miesiącu od ogłoszenia o ciąży, 35-latek opowiedział o konkretach. Okazuje się, że Camila urodzi mu drugą córkę, a jej imię to Zaya.

Sonda
Czy związek Hulka jest moralny?
Najnowsze