MŚ 2018: Orły wylądowały w Soczi! Polska doleciała do Rosji [ZDJĘCIA]

2018-06-13 14:20 JWa
Tytuł: Przylot polskiej kadry do Soczi Mundial 2018 Lewandowski
Autor: Instagram

Reprezentacja Polski dotarła już do Soczi, gdzie przebywać będzie podczas MŚ 2018. W czwartek około godziny 14:00 samolot z biało-czerwonymi piłkarzami na pokładzie wylądował w miejscu docelowym. Naszym kadrowiczom humory wyraźnie dopisywały, co potwierdza pierwsze zdjęcie wykonane na rosyjskiej ziemi. Zamieścił je kapitan Robert Lewandowski.

Jeszcze we wtorek Polska grała na PGE Narodowym w Warszawie z Litwą. Dla podopiecznym Adama Nawałki było to ostatnie spotkanie kontrolne przed MŚ 2018. Można powiedzieć, że biało-czerwoni próbę generalną zdali na ocenę bardzo dobrą. Poprowadzeni przez Roberta Lewandowskiego wygrali z niżej notowanym przeciwnikiem 4:0, wlewając sporo nadziei w serca kibiców. W środę już rozpoczęli operację Rosja 2018 na dobre. Po godzinie 10:00 pojawili się na Lotnisku Chopina, skąd odlecieli do Soczi. Na miejscu wylądowali około godziny 14:00. Chwilę później na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie z rosyjskiej ziemi.

Uczynił to Robert Lewandowski. Kapitan kadry do fotografii pozował z Wojciechem Szczęsnym, Kamilem Grosickim, Sławomirem Peszką i Grzegorzem Krychowiakiem. Całej ekipy nie opuszczały szerokie uśmiechy. "Cześć, Rosjo! Jesteśmy i walczymy o swoje marzenia" - opisał zdjęcie "Lewy". Reprezentacja Polski udział w mistrzostwach świata rozpocznie 19 czerwca od meczu przeciwko Senegalowi. Pięć dni później biało-czerwoni zmierzą się z Kolumbią. Fazę grupową zakończą meczem przeciwko Japonii 28 czerwca.

Wyniki na żywo - sprawdź na kogo warto postawić
Tabele i statystyki z 16 dyscyplin

Najnowsze