Znany reprezentant stracił DWIE NOGI! Wielka KATASTROFA, nie uwierzysz jak to skomentował

2020-12-23 7:43 kkn
Stadion we Włoszech
Autor: Cyfra Sport

Jeszcze długo będziemy dowiadywali się, jak ciężkie skutki ma przebycie choroby związanej z koronawirusem. Na razie mówi się, że ma on destrukcyjny wpływ na organizm człowieka. Jak bardzo niebezpieczny jest to wirus przekonał się były reprezentant Włoch, Mauro Bellugi. Zawodnik, który wystąpił 31 razy w kadrze Italii stracił dwie nogi.

Choć coraz więcej i coraz głośniej mówi się o szczepionce, jako ratunku przed koronawirusem, to upłynie jeszcze sporo tygodni, a nawet miesiące, nim świat upora się z pandemią. Jak na razie nadal trzeba mieć się na baczności, bo przebycie choroby to jedno, ale dramatyczne skutki po jej przejściu mogą być nadal są pewną nieznaną dla wielu lekarzy. A że mogą być one naprawdę fatalne, przekonujemy się niemal codziennie.

Najman MOCNO uderza w FAME MMA. mówił o SZAMBIE, ostre słowa byłego boksera

Tomaszewski znów BOLEŚNIE uderzył w Brzęczka. Sukces Lewandowskiego w tle | Futbologia

Kolejną dramatyczną informacją związana z koronawirusem jest historia byłego reprezentanta Włoch, Mauro Bellugiego. 70 latek na boiskach występował przede wszystkim w latach 70. XX wieku i grał w takich klubach jak Bologna, Napoli, czy Inter Mediolan. Z tym ostatnim zespołem w 1971 roku zdobył mistrzostwo Włoch. Dla Italii zagrał 31 razy.

OGROMNE problemy Michała Żewłakowa! Szykuje się DOTKLIWA kara dla byłego reprezentanta

Bellugio na początku listopada trafił do szpitala. Powodem tego były powikłania po koronawirusie właśnie. Jego stan okazał się na tyle ciężki, że lekarze musieli podjąć decyzję o amputowaniu mu dwóch nóg. - Ucięli mi nawet nogę, którą strzeliłem gola Borussii Moenchegladbach - skomentował całą sytuację były reprezentant Włoch.

Najnowsze