PASJONUJĄCY pojedynek legend piłkarskich! W TYM jeszcze się nie mierzyli [WIDEO]

2019-11-09 10:37 MD
Carragher i Neville w bubble football
Autor: Twitter Carragher i Neville w bubble football

Obecna kolejka Premier League przyniesie nam mnóstwo emocji, na czele ze starciem gigantów zaplanowanym na niedzielę - pojedynkiem Liverpoolu z Manchesterem City. Zanim jednak seria gier została zainaugurowana, na boisku w niecodziennej konkurencji zmierzyły się dwie legendy piłki nożnej. Sprawdźcie, jak im poszło!

Na start 12. kolejki Premier League doszło do arcyważnego pojedynku na dole tabeli. Norwich zmierzyło się u siebie z Watford. Lepsi okazale się goście, którzy zwyciężyli 2:0 i dzięki temu opuścili ostatnią lokatę w tabeli ligi angielskiej. Taki rezultat zepchnął na sam koniec właśnie ekipę miejscowych, która teraz będzie musiała solidnie napocić się w kolejnych potyczkach, aby zmienić ten stan rzeczy. Doskonałą okazję będzie miała po listopadowej przerwie reprezentacyjnej, gdyż zmierzy się z dołującym Evertonem.

Zanim jednak emocje przeniosły się na murawę, do ekscytującego starcia doszło pomiędzy... Jamie'em Carragherem a Garym Nevillem! Legendy odpowiednio Liverpoolu oraz Manchesteru United pracują obecnie jako eksperci telewizyjni, ale nim rozpoczęli analizę gry poszczególnych zespołów, stoczyli pojedynek w bubble football. Ta niecodzienna odmiana piłki nożnej przyniosła im sporo radości, a i widzowie nie ukrywali uśmiechu!

Jamie Carragher w trakcie swojej kariery zagrał w barwach Liverpoolu 737 razy. Gary Neville natomiast zanotował 597 potyczek w Manchesterze United. Pierwszy z Anglików zakończył karierę w 2013 roku, drugi natomiast w 2011.

Najnowsze