SEKSBOMBA nie uległa amorom znanej gwiazdy. Odmówiła mu z prostego powodu

2019-08-13 15:26 FAN
Natalia Mandela
Autor: Instagram Natalia Mandela

Potencjalna sława i pieniądze potrafią niejednemu zawrócić w głowie. Wielu piłkarzy przyznaje, że gdyby nie byli sportowcami, zapewne nie mogliby liczyć na tak duże powodzenie wśród płci przeciwnej. Temu szaleństwu nie uległa chilijska prezenterka telewizyjna, Natalia Mandiola, która miała odrzucić amory Alexisa Sancheza.

Ostatnie tygodnie nie należą do najlepszych w życiu Alexisa Sancheza. W Manchesterze United szukają sposobu, jak można pozbyć się chilijskiego piłkarza. Skrzydłowemu nie idzie także w życiu prywatnym. Jak informuje "The Sun", jego zaloty odrzuciła seksowna dziennikarka z Chile, Natalia Mandiola.

Kobieta pracowała dla tamtejszego TVN-u, a ostatnio działa dla LaRed TV. Pani redaktor lubi brylować nie tylko swoją wiedzą, ale również bardzo ponętnym ciałem. Na swojego Instagrama regularnie wrzuca roznegliżowane fotografie, które rozbudzają zmysły. 

Dziennikarkę obserwuje za pośrednictwem tylko tego medium społecznościowego ponad 70 tysięcy fanów. Na łamach "The Suna" wyjaśniła im, czemu zdecydowała się odtrącić Chilijczyka. - Zrobił coś, czego nie lubię - zaprosił mnie do domu. Był mi obcy i nie było mowy, bym poszła do jego mieszkania - przyznała Mandiola.

W minionym sezonie Alexis Sanchez rozegrał dla swojego klubu 27 meczów, w których zdobył dwie bramki we wszystkich rozgrywkach. Dla "Czerwonych Diabłów" występuje od dwóch lat, ale nie jest w stanie wskoczyć na ten sam poziom, który reprezentował na Emirates Stadium.

Najnowsze