Żona zostawiła Kamila Grosickiego i wyjechała z dziećmi! Ona w BIKINI w Dubaju, on marznie w Anglii [ZDJĘCIA]

2021-01-25 23:02 ch Jerzy Chwałek
Dominika Grosicka w Dubaju
Autor: Instagram Dominika Grosicka w Dubaju

Kamil Grosicki marznie w zaśnieżonym Birmingham, a w tym czasie jego piękna żona Dominika Grosicka wygrzewa się w Dubaju. Ostra zima i fala zmutowanego koronawirusa uderzyły w Anglię. Dlatego nie dziwimy się żonie Kamila Grosickiego, że wraz z dziećmi uciekła na urlop nad Zatokę Perską. Tam wygrzewa się w gorącym słońcu, ładując baterie i zachwycając kolejnymi fotkami z plaży. Zobaczcie te zmysłowe zdjęcia Dominiki Grosickiej w bikini.

Zmysłowa Dominika Grosicka wypoczywa w skąpanym słońcu Dubaju, ładując baterie i zachwycając kolejnymi zdjęciami w bikini. W tym czasie jej słynny mąż szykuje się w zimnej Anglii do meczu z Manchesterem City, licząc na to, że po trzech występach w pierwszym składzie WBA (dwa w lidze, jeden w pucharze) dzisiaj też dostanie szansę. Niestety klub "Grosika" jest podobno blisko sprowadzenia nigeryjskiego skrzydłowego Ahmeda Musy. Jeżeli to prawda, to szanse Polaka na grę w zespole "Drozdów" mogą znów drastycznie zmaleć.

ZOBACZ: Mąż Agnieszki Radwańskiej zapytany, czy ogląda się za innymi KOBIETAMI. Odpowiedź nie spodoba się Isi?

Tymczasem udało nam się potwierdzić, że sprowadzeniem Grosickiego interesuje się Olympiakos Pireus. Polak już w październiku ubiegłego roku był bliski transferu do tego klubu, a niektórzy z greckich dziennikarzy ogłosili wtedy jego przejście za 1,1 mln euro. Teraz temat powrócił i działacze z Pireusu są w kontakcie z agentami "Grosika". W grę wchodzi transfer definitywny a nie wypożyczenie. Olympiakosowi zależy na wzmocnieniu zespołu przed meczami w Lidze Europy z PSV Eindhoven, a Grosicki znajduje się wysoko na liście życzeń. Czy zamieni chłodną Anglię na dużo cieplejszą Grecję?

Najnowsze