Mąż Agnieszki Radwańskiej zapytany, czy ogląda się za innymi KOBIETAMI. Odpowiedź nie spodoba się Isi?

2021-01-24 23:06 CH
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Autor: Lukasz Gagulski/Super Express Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są małżeństwem już ponad 3 lata, a pół roku temu na świat przyszedł ich synek Kubuś. Mąż Radwańskiej jest wielkim fanem żużla. Pochodzący z Częstochowy Celt kibicuje Włókniarzowi, kiedy tylko może ogląda czarny sport na żywo, a tą pasją próbuje też zarazić Radwańską, która była widywana na żużlowych imprezach. Kapitan tenisowej reprezentacji Polski kobiet był gościem żużlowego portalu po-bandzie.com.pl i odpowiadał na zaskakujące pytania. Jednym z nich było: czy zdarza mu się czasami obejrzeć za jakąś atrakcyjną kobietą. Jak odpowiedział mąż Agnieszki Radwańskiej.

Dawid Celt, mąż Agnieszki Radwańskiej, jest wielkim fanem żużla. Regularnie śledzi i komentuje mecze i wydarzenia w czarnym sporcie. Pochodzi z Częstochowa, więc kibicuje Włókniarzowi, a w czasie jednego z Grand Prix na Stadionie Narodowym towarzyszyła mu Agnieszka Radwańska, która też zaczęła się interesować żużlem. Dawid Celt wziął udział w zabawie żużlowego serwisu Po Bandzie. Był to niekonwencjonalny wywiad, w którym mąż Radwańskiej odpowiadał na zaskakujące pytania. Opowiedział m.in. o tym, jak zgubił w Miami telefon, czy też o zakażeniu koronawirusem. Padło też pytanie, czy zdarza mu się czasami obejrzeć za jakąś atrakcyjną kobietą. Jak wybrnął z tego Dawid Celt, kapitan tenisowej reprezentacji Polski kobiet?

ZOBACZ: Agnieszka Radwańska woli staromodny napęd. Niezmiennie jeździ PIEKIELNIE SZYBKIM autem! ZDJĘCIA

"Jak wiesz, mam żonę, a więc muszę się nieco pilnować (śmiech). Jestem jednak tylko facetem, czasami instynktownie, mimowolnie wzrok potrafi się zgubić, gdy mijam ładną kobietę. Mam nadzieję, że żona nie będzie czytać tego wywiadu (śmiech)" - padła odpowiedź męża Agnieszki Radwańskiej. Cały wywiad przeczytacie TUTAJ.

Agnieszka Radwańska kupiła MIESZKANIE w Zakopanem i pokazuje SYNOWI Tatry! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Tak wygląda jej dziecko
Najnowsze