Santi Mina

i

Autor: PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP/EAST NEWS

pójdzie siedzieć?

Nowy kolega Grzegorza Krychowiaka dopuścił się strasznego przestępstwa! Aż włos się jeży na głowie, grozi mu wiele lat więzienia

2022-08-18 14:19

Niestety co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o kolejnych piłkarzach, którzy postanowili złamać prawo i popełnić straszne przestępstwa, najczęściej na tle seksualnym. Nie inaczej jest w przypadku zawodnika, który ma dzielić szatnię z Grzegorzem Krychowiakiem. Santi Mina, do tej pory gwiazda Celty Vigo został bowiem skazany na 4 lata więzienia za atak na tle seksualnym.

W ostatnich latach nie brakuje szokujących doniesień o wybrykach czołowych piłkarzy na świecie oraz wstrząsających relacji kobiet, które twierdzą, że były napastowane przez swoich oprawców. Tak było chociażby w przypadku Benjamina Mendy'ego, który miał wtargnąć do łazienki i chwycić się za penisa przy kobiecie. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Teraz z kolei pojawiły się informacje w sprawie Santi Miny, któremu za swoje czyny grozą 4 lata pozbawienia wolności. Piłkarz został bowiem oskarżony za napaść na tle seksualnym. 

NIE PRZEGAP: Tak mieszka Robert Burneika! Dom "Hardkorowego Koksa" robi piorunujące wrażenie. Niewielu pogardziłoby takim mieszkaniem

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Były gwiazdor Celty Vigo wyleciał z klubu. Grozi mu kilka lat odsiadki. Teraz ma grać z Krychowiakiem

Zanim jednak zapadł wyrok w sprawie Hiszpana, który teraz będzie mógł odwołać się od decyzji sądu, pojawiła się informacja, że zawodnik ma zmienić klub. Santi Mina, jak nietrudno się spodziewać, wyleciał z Celty Vigo i miał dogadać się z Al-Shabab z Arabii Saudyjskiej, czyli dokładnie tym samym klubem, do którego na roczne wypożyczenie udał się Grzegorz Krychowiak, odchodząc z FK Krasnodaru. 

Wielki dzień w życiu syna Justyny Kowalczyk! Dumna mama musiała to pokazać, nadeszła ważna chwila

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze