ale chata!

Tak mieszka Robert Burneika! Dom "Hardkorowego Koksa" robi piorunujące wrażenie. Niewielu pogardziłoby takim mieszkaniem

2022-08-18 11:31

Robert Burneika to jedna z niekwestionowanych legend polskiego internetu. "Hardkorowy Koksu" po zdobyciu popularności nie spoczął jednak na laurach i dalej się rozwijał, dbając jednocześnie o swoją sylwetkę. Gwiazdor federacji HIGH League dziś może pochwalić się nie tylko swoją siłownią, czy budowaną powoli siecią restauracji, ale również pięknym domem. Sprawdźcie, jak mieszka Robert Burneika.

W polskim internecie, szczególnie kiedy stawiał on swoje pierwsze kroki nie brakowało postaci, które zyskiwały ogromną popularność przez swoją osobowość oraz profil nagrywanych materiałów. Jedną z nich bez dwóch zdań jest Robert Burneika, który przez laty zasłynął jako "Hardkorowy Koksu" i zyskał grono wiernych fanów, którzy śledzą jego poczynania do dziś. Gwiazdor federacji HIGH League wciąż jest bowiem aktywny w sieci, a ostatnio pojawił się nawet w materiale na kanale "Strong Ekipa", gdy przyjechał do niego Dominik Abus z Gogglebox TTV. Tam mogliśmy się przekonać, jak właściwie mieszka Robert Burneika. A okazuje się, że dom "Hardkorowego Koksa" robi piorunujące wrażenie.

Kolejna walka Mariusza Pudzianowskiego w KSW za pasem?! "Dominator" ujawnił ważne informacje, zdradził swój plan

Robert Burneika dom. Tak mieszka "Hardkorowy Koksu". Mieszkanie gwiazdora HIGH League robi wrażenie

Jeszcze niedawno Burneika chwalił się w mediach społecznościowych, że jest w trakcie budowania swojej siłowni. Okazuje się jednak, że nieruchomość spełnia nie tylko funkcję sali do ćwiczeń. Nad siłownią znajduje się bowiem mieszkanie Roberta Burneiki i jego rodziny. Nowy dom "Harkorowego Koksa" prezentuje się oblędnie. 

Dominik Abus z Gogglebox TTV pilnie potrzebował pomocy! Zwrócił się do Roberta Burneiki. Gwiazdor HIGH League pomógł od ręki

Zobaczcie, jak mieszka Robert Burneika, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Robur odradza Burneice rewanż z Najmanem. Mocne słowa przed High League 3
Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Burneika - Orzechowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze