Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW/materiały prasowe Mariusz Pudzianowski

ważne wieści

Kolejna walka Mariusza Pudzianowskiego w KSW za pasem?! "Dominator" ujawnił ważne informacje, zdradził swój plan

2022-08-17 16:15

W swojej ostatniej walce w federacji KSW, która odbyła się maju, Mariusz Pudzianowski wygrał z Michałem Materlą przez nokaut. Od tamten pory fani "Pudziana" czekają na jego kolejne starcie licząc na to, że tym razem spotka się on w klatce z Mamedem Khalidovem. Wszystko wskazuje na to, że Pudzianowski wejdzie do klatki KSW już niebawem. Taką przynajmniej można mieć nadzieję po jego słowach.

Pomimo upływających lat, Mariusz Pudzianowski zdaje się być jak wino - im starszy, tym lepszy. 45-latek niezmiennie jest jedną z największych gwiazd federacji KSW, a jego kolejne walki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Po tym, jak "Pudzian" zdemolował Michała Materlę na gali KSW 70 prawym podbródkowym, włodarze federacji podgrzeli atmosferę doprowadzając do spotkania w klatce Pudzianowskiego i Khalidova, chociaż późniejsze słowa Mameda mogą świadczyć o tym, że do pojedynku może w ogóle nie dojść. Niemniej jednak zdaje się, że już niebawem znów zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego w klatce KSW. 

Mamed Khalidov szczerze o walce z Pudzianem! Powiedział, co naprawdę o tym myśli. Wymowny komentarz gwiazdora KSW

Mariusz Pudzianowski szykuje się do kolejnej walki w KSW? Te słowa "Dominatora" mogły przykuć uwagę fanów

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie i regularnie pokazuje swoim fanom, jak każdego dnia ciężko trenuje. Tym razem jednak uwagę internautów mogły przykuć słowa gwiazdora KSW, wypowiedziane na jednej z relacji na Instagramie. Okazuje się bowiem, że Pudzianowski zdradził swoje plany na najbliższe miesiące. 

Dominik Abus z Gogglebox TTV pilnie potrzebował pomocy! Zwrócił się do Roberta Burneiki. Gwiazdor HIGH League pomógł od ręki

Sprawdźcie, ile Mariusz Pudzianowski wnosi na wagę, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?

Kolejna walka Mariusza Pudzianowskiego w KSW za pasem?! "Dominator" ujawnił ważne informacje, zdradził swój plan

W okresie letnim Mariusz Pudzianowski miał pełne ręce roboty, co związane było m.in. z jego biznesami. W najbliższych tygodniach ma nadejść jednak spora zmiana w jego życiu. - Potem od września na trzy miesiące na sale wrócić… Wrzesień, październik, listopad, grudzień. No… prawie cztery miesiące - wyliczał "Pudzian" na Instagramie zdradzając, że już niebawem wznowi treningi na sali. To może być dobra wiadomość dla wszystkich, którzy czekają na kolejną walkę gwiazdy KSW. Treningi na sali do bowiem jeden z ostatnich etapów przygotowań do walki w klatce. Można się więc spodziewać, że Pudzianowski stoczy swój kolejny pojedynek na przełomie 2022 i 2023 roku. 

Ten dzień w domu Lewandowskich musiał nadejść. Zaczęło się, Anna Lewandowska pokazała wszystko jak na dłoni

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze