Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Lewandowscy, rodzina Lewandowskich

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Rodzina Lewandowskich w Monachium

Ważny moment

Ten dzień w domu Lewandowskich musiał nadejść. Zaczęło się, Anna Lewandowska pokazała wszystko jak na dłoni

2022-08-17 13:54

Fani Roberta i Anny Lewandowskich doskonale wiedzą, że śledząc profile w mediach społecznościowych kapitana reprezentacji Polski oraz jego żony, można dowiedzieć się wielu rzeczy z ich życia i nie inaczej było tym razem. Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym główną bohaterką jest jej starsza córka Klara. Ten moment doskonale zna niemal każda matka.

Od kiedy Robert Lewandowski przeniósł się z Bayernu do Barcelony, kapitan reprezentacji Polski co jakiś czas musi zmagać się z nieprzychylnymi opiniami na swój temat, jednak na szczęście "Lewy" może odpocząć od zgiełku codzienności ze swoją rodziną. Zarówno napastnik Barcelony, jak i Anna Lewandowska często chwalą się tym, co dzieje się w ich domu, pokazując ty samym swoim fanom, jak szczęśliwą rodzinę tworzą. Teraz w życiu Klary Lewandowskiej przyszedł kolejny ważny moment, który jej mama postanowiła pokazać publicznie.

W Hiszpanii znowu szkalują Lewandowskiego! Niewiarygodne. Te słowa padły na wizji. Aż ręce opadają

Anna Lewandowska pokazała moment, który doskonale zna każda matka. Ten dzień w domu Lewandowskich wreszcie nadszedł 

Wiele matek jest inspiracją dla swoich córek i nie inaczej jest w przypadku Anny i Klary Lewandowskich. Bizneswoman oraz trenerka fitness postanowiła pokazać moment, który doskonale zna spora część matek. Starsza z córek Lewandowskich zaczęła bowiem coraz częściej zerkać na szafę swojej mamy. 

Leksiu szczerze o walce z Konopskim na FAME MMA! Wyłożył kawę na ławę, były gwiazdor Team X podjął decyzję

Zobaczcie, jak mieszkają Lewandowscy, klikając w galerię zdjęć poniżej

Ten dzień w domu Lewandowskich musiał nadejść. Zaczęło się, Anna Lewandowska wszystko pokazała jak na dłoni

Anna Lewandowska postanowiła uwiecznić moment, w którym jej córka Klara postanowiła pożyczyć sobie jej obuwie. - Ktoś ukradł moje buty! - napisała prześmiewczo żona Roberta Lewandowskiego, pokazując przy tym zdjęcie swojej córki. Wiele matek doskonale wie, że to dopiero początek i z czasem Anna Lewandowska będzie musiała pogodzić się z pożyczaniem kolejnych części swojej garderoby. 

Gwiazda reprezentacji Polski ujawniła szokującą prawdę! Zuzanna Górecka musiała powiedzieć to głośno, sprawa może skończyć się w sądzie

Anna Lewandowska uchwyciła ważny moment w życiu Klary

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba screen Anna Lewandowska uchwyciła ważny moment w życiu Klary

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Najnowsze