Leksiu, Konopskyy

i

Autor: Youtube/ Leksiu, FAME MMA screen Leksiu, Konopskyy

Leksiu vs Konopskyy

Leksiu szczerze o walce z Konopskim na FAME MMA! Wyłożył kawę na ławę, były gwiazdor Team X podjął decyzję

2022-08-17 9:45

Ze względu na konflikt pomiędzy Krzysztofem "Leksiem" Lekstanem oraz Mikołajem Konopskim, wielu fanów federacji FAME MMA chętnie zobaczyło rozwiązanie tego sporu w oktagonie. O ile "Konopskyy" niebawem zadebiutuje w oktagonie, podczas walki z "Xayoo", to problemem mogłoby być nakłonienie do walki "Leksia". Teraz były gwiazdor "Team X" zdradził, czy kiedyś zobaczymy go w klatce, a tym samym czy zmierzy się z Konopskim.

O Leksiu niedawno zrobiło się bardzo głośno w sieci. Wszystko przez film Konopskiego, który zapoczątkował "Aferę Leksia". Prywatne rozmowy gwiazdora internetu z kobietami wyciekły do internetu, przez co na influencera spadła lawina krytyki. Szybko pożegnał się on z Team X, po czym na jakiś czas zniknął z internetu, próbując poukładać sobie wszystko oraz broniąc się przed hejtem. Teraz Leksiu postanowił wrócić do tworzenia w internecie i zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań. Wśród nich nie zabrakło poruszenia tematu ewentualnej walki z Konopskim.

Wymowne słowa Don Kasjo o Arturze Szpilce! Szef PRIME MMA nie zostawił wątpliwości, jest pewny nokautu na "Szpili"

Leksiu zabrał głos w sprawie walki z Konopskim na FAME MMA! Były gwiazdor Team X wyłożył kawę na ławę

Były gwiazdor Team X nie ukrywa, że jeśli miałby wejść kiedyś to klatki, to tylko i wyłącznie z chęci zarobienia sporych pieniędzy. - Z FAME to jest tak, że ogólnie ja nie jestem w ogóle zajawiony sztukami walki. Znaczy nie chciałoby mi się trenować. Próbowałem kiedy i to nie jest jakaś moja zajawka. Musiałbym się zmuszać do tych treningów. Ja lubię trenować np. siłowo (…) Żadnej walki nigdy nie biorę, bo nie chce robić z siebie pajaca. Może jak sobie schudnę – do jakieś normalnej wagi, może wtedy wejdzie mi jakaś zajawka na sporty walki. - wyznał Leksiu podczas Q&A na swoim nowym kanale na YouTube. 

Sarius nie przebierał w słowach mówiąc o Don Kasjo! Gwiazdor FAME MMA 15 bezlitośnie podsumował szefa PRIME MMA, wymowny komentarz

Sonda
Kto wygra walkę Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański II?
Sarius przed walką na FAME MMA 15

Leksiu szczerze o walce z Konopskim na FAME MMA! Wyłożył kawę na ławę, były gwiazdor Team X podjął decyzję

Okazuje się również, że ewentualna walka Leksiu vs. Konopskyy może być trudna do zorganizowania ze względu na różnicę wagi, która dzieli obu influencerów. - Oponenta w mojej wadze też jest bardzo trudno znaleźć, a nie chce brać jakiegoś Konopskiego, który waży 70 kilo. Może jak zejdę, to sobie wezmę walkę. - wyłożył kawę na ławę Lekstan zdradzając, jak zapatruje się obecnie na starcie z Konopskim.

W Hiszpanii znowu szkalują Lewandowskiego! Niewiarygodne. Te słowa padły na wizji. Aż ręce opadają

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze