Leksiu, Konopskyy

i

Autor: Youtube/ Leksiu, FAME MMA screen Leksiu, Konopskyy

Leksiu vs Konopskyy

Leksiu szczerze o walce z Konopskim na FAME MMA! Wyłożył kawę na ławę, były gwiazdor Team X podjął decyzję

2022-08-17 9:45

Ze względu na konflikt pomiędzy Krzysztofem "Leksiem" Lekstanem oraz Mikołajem Konopskim, wielu fanów federacji FAME MMA chętnie zobaczyło rozwiązanie tego sporu w oktagonie. O ile "Konopskyy" niebawem zadebiutuje w oktagonie, podczas walki z "Xayoo", to problemem mogłoby być nakłonienie do walki "Leksia". Teraz były gwiazdor "Team X" zdradził, czy kiedyś zobaczymy go w klatce, a tym samym czy zmierzy się z Konopskim.

O Leksiu niedawno zrobiło się bardzo głośno w sieci. Wszystko przez film Konopskiego, który zapoczątkował "Aferę Leksia". Prywatne rozmowy gwiazdora internetu z kobietami wyciekły do internetu, przez co na influencera spadła lawina krytyki. Szybko pożegnał się on z Team X, po czym na jakiś czas zniknął z internetu, próbując poukładać sobie wszystko oraz broniąc się przed hejtem. Teraz Leksiu postanowił wrócić do tworzenia w internecie i zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań. Wśród nich nie zabrakło poruszenia tematu ewentualnej walki z Konopskim.

Wymowne słowa Don Kasjo o Arturze Szpilce! Szef PRIME MMA nie zostawił wątpliwości, jest pewny nokautu na "Szpili"

Leksiu zabrał głos w sprawie walki z Konopskim na FAME MMA! Były gwiazdor Team X wyłożył kawę na ławę

Były gwiazdor Team X nie ukrywa, że jeśli miałby wejść kiedyś to klatki, to tylko i wyłącznie z chęci zarobienia sporych pieniędzy. - Z FAME to jest tak, że ogólnie ja nie jestem w ogóle zajawiony sztukami walki. Znaczy nie chciałoby mi się trenować. Próbowałem kiedy i to nie jest jakaś moja zajawka. Musiałbym się zmuszać do tych treningów. Ja lubię trenować np. siłowo (…) Żadnej walki nigdy nie biorę, bo nie chce robić z siebie pajaca. Może jak sobie schudnę – do jakieś normalnej wagi, może wtedy wejdzie mi jakaś zajawka na sporty walki. - wyznał Leksiu podczas Q&A na swoim nowym kanale na YouTube. 

Sarius nie przebierał w słowach mówiąc o Don Kasjo! Gwiazdor FAME MMA 15 bezlitośnie podsumował szefa PRIME MMA, wymowny komentarz

Sonda
Kto wygra walkę Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański II?
Sarius przed walką na FAME MMA 15

Leksiu szczerze o walce z Konopskim na FAME MMA! Wyłożył kawę na ławę, były gwiazdor Team X podjął decyzję

Okazuje się również, że ewentualna walka Leksiu vs. Konopskyy może być trudna do zorganizowania ze względu na różnicę wagi, która dzieli obu influencerów. - Oponenta w mojej wadze też jest bardzo trudno znaleźć, a nie chce brać jakiegoś Konopskiego, który waży 70 kilo. Może jak zejdę, to sobie wezmę walkę. - wyłożył kawę na ławę Lekstan zdradzając, jak zapatruje się obecnie na starcie z Konopskim.

W Hiszpanii znowu szkalują Lewandowskiego! Niewiarygodne. Te słowa padły na wizji. Aż ręce opadają

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze