Artur Szpilka, Kasjusz Don Kasjo Życiński

i

Autor: KSW ZRZUT EKRANU / SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Artur Szpilka, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

Kasjo idzie po Szpilę

Don Kasjo: znokautuje Artura Szpilkę. Chwali się też nowym garniturem od Pani Grażynki

2022-08-11 18:03

O starciu Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Arturem Szpilką mówi się już od dłuższego czasu i nie da się ukryć, że taki pojedynek z pewnością cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem fanów. Tym bardziej, że szef federacji PRIME SHOW MMA niezmiennie uważa, że poradziłby sobie z doświadczonym pięściarzem. Teraz "Don Kasjo" pokusił się nawet o stwierdzenie, że posłałby Szpilkę na deski.

Kiedy Artur Szpilka został ogłoszony jako nowy gwiazdor federacji KSW, wielu fanów sportów walki miało nadzieję, że niebawem przyjdzie nam zobaczyć pięściarza na jednej z freak fightowych gal i jak się okazuje, już podczas HIGH League 4 zmierzy się on z Denisem "Bad Boyem" Załęckim, chociaż nie ukrywał, że nie chciał tego starcia. Ponadto, wciąż wiele mówi się o ewentualnym starciu Artura Szpilki z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, a szef PRIME SHOW MMA dolewa oliwy do ognia. 

NIE PRZEGAP: Mariusz Pudzianowski otrzymał potworny cios! Wielu wpadłoby w furię, bolesne słowa w kierunku gwiazdy KSW

Don Kasjo pewny, że znokautuje Szpilkę! Wymowne słowa szefa PRIME MMA, nie zostawił złudzeń

"Don Kasjo" wielokrotnie dawał już do zrozumienia, że jest bardzo pewny siebie, nawet kiedy miałby wyjść do pojedynku z tak doświadczonym zawodnikiem jak Artur Szpilka. Teraz, w rozmowie z "Super Expressem" wprost powiedział, że znokautowałby "Szpilę". Sprawdźcie, co jeszcze powiedział nam Życiński, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Mamed Khalidov nie wahał się ani chwili! Zadali mu ważne pytanie, a odpowiedź przyszła błyskawicznie. Nie zostawił wątpliwości

Sonda
Komu kibicowałbyś w walce Szpilka - Don Kasjo?
Don Kasjo: znokautuję Artura Szpilkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze