Artur Szpilka

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Artur Szpilka

Szpilka vs Bad Boy

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim: "Nie chciałem tej walki, ale...", wskazał na jedno

Ale to będzie hit na gali HIGH League 4! Już 17 września Artur Szpilka zmierzy się z Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Były pretendent do pasa mistrza świata WBC zawalczy z ostro trenującym kibicem Elany Toruń. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że... nie chciał się z nim się mierzyć. Co go przekonało?

Artur Szpilka wejdzie do klatki HIGH League, debiutując we freak-fightowym świecie. Do 18 lipca nie znaliśmy jego przeciwnika. "Wysoka Liga" ujawniła, że Denis "Bad Boy" Załęcki zmierzy się w emocjonującym starciu. Szpilka przyznał, że nie był na początku zainteresowany tym pojedynkiem. - Nie wybierałem walki z nim. Szczerze? Nawet nie chciałem z nim się walczyć. Takie było moje pierwsze stwierdzenie. Ale włodarze to dogadali, bo on podobno też nie chciał walczyć. Znamy się, ale to sportowa walka i w Polsce wzbudzi dużo emocji. W środowisku każdy jest mega zajarany - mówi "Szpila" w Super Expressie.

High League 4: Szpilka pierwszy raz o walce z "Bad Boyem"

Były pretendent do pasa mistrza świata przyznał, że uważa, że to będzie dla niego krok wprzód w karierze. - On jest mistrzem Polski w K-1, potrafi kopać. Jest czy był chuliganem, więc ma doświadczenie w walkach ulicznych. Jeśli chodzi o podnoszenie swojego poziomu z walki na walkę to idealny przeciwnik - dodał.

Marcin Najman potwornie zakpił z Jacka Murańskiego! "El Testosteron" nie mógł się powstrzymać, dolał oliwy do ognia

Szpilka nie ukrywa, że Załęcki przypomina mu siebie z dawnych lat. - Jest "Bad Boy", ale wewnątrz mnie. Oglądam Załęckiego w internecie i przypominam sobie siebie, jak byłem młody. Mówiłem, co myślałem, a że dużo nie myślałem, to dużo mówiłem. Dzięki temu jest jednym z kluczowych zawodników, bo jest zero-jedynkowy. To się zmieni z czasem - kończy.

Oglądaj całą rozmowę Rafała Mandesa z Arturem Szpilką w materiale wideo na Sport.se.pl i na kanale KOLOSEUM na YouTube.

Artur Szpilka o walce z Denisem Załęckim, wierze, Bogu, depresji, Pudzianowskim i "Diablo" Włodarczyku
Sonda
Kto wygra walkę Szpilka - Bad Boy?
Najnowsze