Marcin Najman

i

Autor: YouTube/ Marcin Najman Official screen Marcin Najman

FAME MMA

Marcin Najman potwornie zakpił z Jacka Murańskiego! "El Testosteron" nie mógł się powstrzymać, dolał oliwy do ognia

2022-07-18 12:18

Marcin Najman i Jacek Murański nie szczędzą sobie uprzejmości w swoich kolejnych wypowiedziach, zaostrzając tylko panujący między nimi konflikt. Po tym, jak FAME MMA ogłosiło, że na gali FAME 15 po raz kolejny zobaczymy w oktagonie Jacka Murańskiego, Marcin Najman nie mógł się powstrzymać i musiał skomentować jego zestawienie z Arkadiuszem Tańculą, który najpierw stoczy inną walkę.

Kolejna gala FAME MMA 15 zbliża się wielkimi krokami i freak fightowa federacja zaczęła już odkrywać karty zapowiadając, kogo przyjdzie nam zobaczyć w oktagonie podczas sierpniowego wydarzenia. Najwięcej emocji, jak na razie wzbudzają starcia Marty Linkiewicz z Lil Masti oraz... dwie walki Arkadiusza Tańculi. "AroY" ma bowiem podczas FAME MMA 15 zawalczyć zarówno z Mateuszem, jak i Jackiem Murańskim. Ten pomysł szybko skomentował Marcin Najman, który musiał wbić szpilę Murańskiemu.

NIE PRZEGAP: Norman Parke ujawnił, że to koniec! Zaskakująca decyzja gwiazdora PRIME MMA, przekazał ważne informacje

Marcin Najman nie mógł się powstrzymać i zakpił z Jacka Murańskiego. Mocne słowa "El Testosterona"

Poprzednia walka Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą zakończyła się przed dyskwalifikację "Murana", który pomimo upomnień sędziego nieustannie łapał się siatki w rzymskiej klatce. Marcin Najman nie mógł odmówić sobie przyjemności uderzenia z Murana. - No więc moi drodzy ja już teraz wszystko rozumiem. Żeby walczyć ze starym Jacą Murańskim trzeba tuż przed walką z nim stoczyć inną walkę i dopiero jak się stoczy tę walkę z kimś innym, dopiero można wejść do Jacy Murańskiego. Sprytne, nie? - dopytywał ironicznie "El Testosteron" wyśmiewając kolejną walkę Jacka Murańskiego na FAME MMA 15.

HIT! Artur Szpilka poznał rywala na High League. Hitowe starcie z Denisem "Bad Boyem" Załęckim

Zobaczcie, jak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Szpilka?

Marcin Najman zaczepił Jacka Murańskiego przed jego walką na FAME MMA 15, nie mógł się powstrzymać

Niewykluczone, że w przyszłości będzie nam dane zobaczyć walkę Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Starcie obu panów wisi w powietrzu już od dawna, jednak nadal nie doszło do skutku. Szanse na taki pojedynek jednak wzrosły, kiedy częstochowianin zdecydował się odejść z MMA-VIP. Ponadto, Marcin Najman chciałby się zmierzyć z Arturem Szpilką, a także Pawłem Jóźwiakiem, prezesem federacji FEN.

Marcin Najman bez ogródek o Arturze Szpilce! „El Testosteron” powiedział, co naprawdę o nim myśli, już tego nie ukrywa

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany