Marcin Najman, Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/ marcin.najman, GROMDA Marcin Najman, Artur Szpilka

Marcin Najman bez ogródek o Arturze Szpilce! „El Testosteron” powiedział, co naprawdę o nim myśli, już tego nie ukrywa

2022-06-20 16:07

Po ostatniej walce Artura Szpilki na gali KSW 71, która była jednocześnie debiutem pięściarza w MMA, głośno zrobiło się o jego ewentualnej walce z Marcinem Najmanem. "El Testosteron" zgłosił bowiem gotowość do takiego pojedynku. Teraz częstochowianin poszedł o krok dalej i postanowił powiedzieć, co naprawdę myśli o Arturze Szpilce. Słowa Marcina Najmana wielu kibiców mogą zaskoczyć.

Długo wyczekiwana walka Artura Szpilki w federacji KSW, gdzie zmierzył się z Siergiejem Radczenko przyniosła fanom wiele emocji, przede wszystkim ze względu na fakt, że "Szpila" zmusił swojego rywala do poddania. Teraz co prawda pięściarza czekają zasłużone wakacje, jednak nie brakuje dyskusji o tym, z kim Szpilka mógłby się zmierzyć w kolejnym pojedynku. Jednym z zainteresowanych jest Marcin Naman, który zgłosił swoją gotowość do takiego pojedynku. Teraz "El Testosteron" poszedł o krok dalej.

Tajemnicza kuracja Szpilki przed debiutem w KSW! Trwała aż sześć tygodni, znamy szczegóły

Marcin Najman szczerze o Arturze Szpilce! "El Testosteron" wprost powiedział, co o nim myśli

W materiale, który pojawił się na kanale YouTube Marcina Najmana doskonale widać, że częstochowskiemu pięściarzowi niezwykle zależy na tym pojedynku, co argumentował m.in. faktem, że jego starcie z Arturem Szpilką byłoby - jego zdaniem walką czysto sportową. Przy okazji "El Testosteron" powiedział, co naprawdę myśli o "Szpili", zwracając uwagę na istotny szczegół.

Radczenko o walce ze Szpilką na KSW. Wtedy "zmiótłby go jak huragan"? Szczere słowa po porażce

Zobaczcie, jak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej

"El Testosteron" bez ogródek o Szpilce! To Marcin Najman naprawdę myśli o pięściarzu, szczera opinia

Częstochowianin nie ukrywał, że jego zdaniem Artur Szpilka to nie jest już ten sam "Szpila", z którym mieliśmy do czynienia jeszcze kilka lat temu. - Ja mu kibicuje – oczywiście no nie w walce ze mną potencjalnej. Wiem jedno. Bardzo na przestrzeni lat się zmienił – na plus. Nie mam żadnych złych emocji w stosunku do niego, nigdy nie powiedziałem nic, co mogłoby go obrazić. - wyznał wprost Marcin Najman komentując swój pomysł walki ze Szpilką.

Artur Szpilka miał walczyć z Mariuszem Pudzianowskim! Szef KSW wszystko ujawnił

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Szpilka?
Marcin Różalski do bólu szczery przed KSW 71: Płacę haracz za dawne grzechy | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze