Marta Linkiewicz

i

Autor: Screenshot Instagram/linkimaster

Marta Linkiewicz wróci do oktagonu! Hit na Fame MMA 15, dojdzie do wielkiego rewanżu

2022-07-18 9:33

Marta Linkiewicz będzie bohaterką wielkiego hitu na gali Fame MMA 15. Celebrytka, która słynie ze wzbudzania wielkich kontrowersji, stoczy pojedynek z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Będzie to rewanż po Fame MMA 4, kiedy panie starły się po raz pierwszy. Zapowiadają się wielkie i wspaniałe emocje.

Federacja Fame MMA postanowiła ogłosić wielki hit w swojej nadchodzącej gali freak-fightu. Okazuje się, że na Fame MMA 15 dojdzie do wielkiego rewanżu między Martą "Linkimaster" Linkiewicz a Anielą "Lil Masti" Bogusz. Panie ostatni raz w oktagonie zobaczyły się w Fame MMA 4, kiedy to Linkiewicz przegrała. Na taką walkę czekaliśmy latami.

Tak będzie wyglądał pierwszy dzień Roberta Lewandowskiego w Barcelonie! Znamy dokładny plan, ostra harówka

Marta Linkiewicz wróci do walki z Anielą Bogusz. Dojdzie do nieprawdopodobnych emocji

Kiedy po raz pierwszy Aniela Bogusz zmierzyła się z Martą Linkiewicz, to triumfowała. Impuls, który jednak dostała Linkiewicz w trakcie starcia z "Lil Masti" sprawił, że zaczęła ona na poważnie traktować swoją karierę sportową i jest do tego czasu, podobnie jak Bogusz, niepokonana. O starciu dowiedzieliśmy się za pomocą specjalnego oświadczenia federacji freak-fightowej, opublikowanego w mediach społecznościowych. Federacja zapowiedziała, że starcie stoczy się o pas królowej freak-fightu. Mamy już oficjalne potwierdzenie.

Lewandowski spotkał się z Xavim! O tym rozmawiali, Polak powiedział o szczegółach

Aby zobaczyć najgorętsze zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej:

Specjalne oświadczenie Fame MMA! Dojdzie do hitu między Linkiewicz a Bogusz

O pojedynku między Linkiewicz a Bogusz Federacja Fame MMA napisała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

- Rewanż, na który czeka cały freak fightowy świat! Pierwszy pojedynek pomiędzy dziewczynami odbył się na FAME 4 i od tamtego czasu obie są niepokonane. Jedenaście edycji później wszystko prowadzi do jednego - MAIN EVENT I WALKA O PAS KRÓLOWEJ FREAK FIGHTS! - napisali włodarze federacji freak-fight,

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Najnowsze