Mariusz Pudzianowski

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Mariusz Pudzianowski w więzieniu spotykał się ze swoją narzeczoną

przykra wiadomość

Mariusz Pudzianowski otrzymał potworny cios! Wielu wpadłoby w furię, bolesne słowa w kierunku gwiazdy KSW

2022-08-11 15:48

Nie jest tajemnicą, że Mariusz Pudzianowski od wielu lat poświęca masę czasu na treningu oraz szlifowanie swojej formy. Gwiazdorowi KSW wiele osób mogłoby pozazdrościć nie tylko sylwetki, ale również wytrwałości. Tym razem jednak słowa jednego z fanów mogły zaboleć "Pudziana". Poszło bowiem o jego wiek. Na jego miejscu niejedna osoba wpadłaby w furię.

Pomimo upływających lat, Mariusz Pudzianowski niezmiennie może uchodzić za wzór dla wielu osób, które pracują nad swoją sylwetką oraz nie mogą znaleźć motywacji do działania. Gwiazdor federacji KSW pomimo napiętego grafiku codziennie znajduje czas na to, aby udać się na salę i wykonać zaplanowane ćwiczenia, chociaż niedawno wyznał całą prawdę o jego treningach. Chociaż Pudzianowski dostaje od fanów wiele ciepłych słów w mediach społecznościowych, po jednym z komentarzy mógł się zezłościć.

Mariusz Pudzianowski musiał przyznać to publicznie! Czuje się, jakby robił to za karę. Po latach wyłożył kawę na ławę

Bolesne słowa od fana w kierunku Mariusza Pudzianowskiego. Poszło o jego wiek, wielu kipiałoby ze złości

Wszystko bowiem przez internautę, który próbował skomplementować Mariusza Pudzianowskiego, jednak ostatecznie nie wyszło mu to najlepiej. Jeden z największych gwiazdorów federacji KSW zamiast miłych słów, mógł przeczytać wiadomość dotyczącą jego wieku, która sprawiłaby, że na miejscu Pudzianowskiego wielu kipiałoby ze złości. 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV pokazał prawdziwego potwora! Wielu przestraszyłoby się na sam widok, konkretny sprzęt

Sprawdźcie, jaki majątek zgromadził Mariusz Pudzianowski, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Pudzianowski - Kołecki?

Mariusz Pudzianowski otrzymał potworny cios! Wielu wpadłoby w furię, bolesne słowa w kierunku gwiazdy KSW

Mariusz Pudzianowski regularnie bowiem chwali się postami po swoich treningach, na których pokazuje swoją monstrualną sylwetkę. Jeden z internautów chciał skomplementować swojego idola, ale research nieco zawiódł. - Co jak co, ale kazdy by chcial tak wygladac w wieku 50 lat ? - napisał internauta. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że Pudzianowski w lutym skończył dopiero 45 lat i z pewnością nie czuje się na człowieka, który przeżył już pół wieku. 

Mamed Khalidov nie wahał się ani chwili! Zadali mu ważne pytanie, a odpowiedź przyszła błyskawicznie. Nie zostawił wątpliwości

Mariusz Pudzianowski dostał przykrą wiadomość od fana

i

Autor: Instagram/ pudzianofficial screen Mariusz Pudzianowski dostał przykrą wiadomość od fana
Najnowsze