Benjamin Mendy

i

Autor: AP PHOTO Benjamin Mendy

Zatrważające słowa

Znany piłkarz chwycił za penisa i robił to przy kobiecie. Ohydne fakty wychodzą na jaw, relacja dla ludzi o mocnych nerwach

2022-08-18 10:57

Niektóre zachowania znanych zawodników trudno wytłumaczyć w jakikolwiek sposób. Osoby, które mają tak naprawdę wszystko: popularność, rozpoznawalność, piękne domy i miliony na koncie robią niekiedy naprawdę ohydne rzeczy. Tak jest w przypadku Benjamina Mendy'ego, który zasiadł na ławie oskarżonych i jest podejrzany o napaść seksualną, a w sieci pojawiają się kolejne szokujące relacje pokrzywdzonych kobiet. Piłkarz Manchesteru City miał zachowywać się naprawdę haniebnie!

Benjamin Mendy miał wszystko, aby stać się jedną z największych gwiazd futbolu. Jego kariera przebiegała w bardzo szybkim tempie. Lewy obrońca przechodził do coraz lepszych klubów, aż w końcu w 2017 roku trafił do Manchesteru City, gdzie regularnie występował. Wcześniej był gwiazdą AS Monaco. Wydawało się, że będzie czołowym lewym obrońcą Premier League.

Carlitos wraca do Legii Warszawa! Wielki hit transferowy stał się faktem

Ohydne i szokujące czyny piłkarza. Okazał się bestią

Ale wszystko postanowił zaprzepaścić swoich szokującym, skandalicznym i ohydnym zachowaniem. Mendy jest obecnie oskarżony o gwałty i usiłowanie gwałtów, a do policji i prokuratury spływają kolejne zeznania pokrzywdzonych kobiet. Według "The Guardian" Mendy miał wabić kobiety do swojego domu w Cheshire. Kiedy te odmawiały lub były zbyt pijane, by świadomie zgodzić się na współżycie, Francuz je gwałcił.

Cristiano Ronaldo w końcu nie wytrzymał. Wściekł się nie na żarty, może zrobić się gorąco

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Niedawno brytyjskie media ujawniły zeznania z jednej z pokrzywdzonych. Kobieta ujawniła, że gdy brała prysznic, piłkarz wszedł nieproszony do łazienki, zaczął dotykać swojego przyrodzenia i zażądał, żeby kobieta się rozebrała. - On po prostu nie chciał, żebym miała ubrania. Ciągle mi przeszkadzał. Ciągle go odpychałam, on łapał mnie z powrotem - mówiła kobieta, której tożsamości nie ujawniono.

W dodatku Mendy miał się o nią ocierać, mimo że protestowała. - Nie rozumiałam tego z wielu powodów. Miał ze sobą taką ładną dziewczynę poprzedniej nocy. Była taka urocza. Nie wiedziałam, co się z nią stało. Nie wiedziałam, czego ode mnie chciał. Byłam zdezorientowana - tłumaczyła pokrzywdzona kobieta. Sam zawodnik nie odniósł się do całej sprawy.

Najnowsze