Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Nerwy gwiazdy

Cristiano Ronaldo w końcu nie wytrzymał. Wściekł się nie na żarty, może zrobić się gorąco

2022-08-17 18:05

Wciąż nie jest jasne, czy Cristiano Ronaldo zdecyduje się na pozostanie w Manchesterze United i walkę o awans do Ligi Mistrzów, czy też już teraz opuści Old Trafford i zmieni barwy klubowe. Plotek dotyczących Portugalczyka nie brakuje, a ostatni jego wpis w mediach społecznościowych może świadczyć o tym, że cała sytuacja zaczyna go mocno irytować.

Powrót Cristiano Ronaldo do Manchesteru United był wielkim wydarzeniem dla samego klubu, jak i dla angielskiej ligi. Portugalczyk po nie do końca udanej przygodzie z Juventusem postanowił wrócić tam, skąd wypłynął na szerokie wody i gdzie miał okazję święcić pierwsze, wielkie triumfy. Fani spodziewali się, że to popchnie Manchester do sukcesów.

Cristiano Ronaldo doczeka się transferu? W grę wchodzi sensacyjna wymiana!

Ronaldo nie wytrzymał. Te słowa mówią wiele

Tak się jednak nie stało. Manchester United wciąż jest pogrążony w sporym kryzysie, co potwierdzają wyniki z pierwszych meczów nowego sezonu Premier League. W dodatku na otoczkę wokół zespołu nie wpływają dobrze doniesienia o samym Ronaldo, który według mediów za wszelką cenę chce opuścić ekipę Czerwonych Diabłów.

Anna Lewandowska grzmi po sensacyjnych doniesieniach. Nie gryzła się w język, to nie zdarza się często

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Jednak na razie nie znalazł się chętny na Portugalczyka, co na pewno jest sporym zaskoczeniem. Mówiło się, że Ronaldo może zostać piłkarzem Atletico Madryt, czy też wyjechać w nieco egzotyczne piłkarskie kierunki. Obecnie wciąż jest piłkarzem United. W dodatku niedawno napisał w mediach społecznościowych, że wiele informacji o nim jest nieprawdziwa.

- Wszyscy poznają prawdę, gdy za kilka tygodni udzielę wywiadu. Prasa kłamie. Mam notatnik, w którym w ciągu ostatnich kilku miesięcy ze 100 informacji tylko 5 było poprawnych. Wyobraźcie sobie, jak to jest. Trzymajcie się mojej rady - napisał CR7 w mediach społecznościowych. Ronaldo ma udzielić wywiadu po zamknięciu okienka transferowego.  Niewykluczone, że po jego słowach może zrobić się gorąco.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo powinien zostać w Manchesterze United?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze