świeczka

i

Autor: webandi/Pixabay.pl

31-letni piłkarz popełnił samobójstwo! Osierocił dwójkę dzieci. Dramatyczne wiadomości

2021-05-17 19:41

To prawdziwa tragedia! Media informują o makabrycznym odkryciu. Odnaleziono ciało 31-letniego piłkarza, który popełnił samobójstwo. Na świecie zostawił żonę wraz z dwójką dzieci. Powody posunięcia się do tak dramatycznego kroku nie są znane.

Do makabrycznego odkrycia doszło w jednej z włoskich miejscowości. Jak informują tamtejsze media, w Battipaglii odnaleziono ciało 31-letniego piłkarza, Filippo Viscido. Zawodnik popełnił samobójstwo we własnym domu. Został odnaleziony powieszony we własnym garażu. Powody posunięcia się do tak radykalnego kroku nie są jednak znane. W ostatnim czasie w jego życiu doszło do niemałych zawirowań.

Legioniści dostali mandaty za balowanie. To była szalona radość nad Wisłą [GALERIA]

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia

"Corriere della Serra" ujawniła, że ciało piłkarza odnaleziono w niedzielę 16 maja. Niedawno zawodnik stracił pracę w klubie Salernum. Viscido, niestety, nie mógł odnaleźć ostatnio nowego zespołu. Na dniach sportowiec miał obchodzić swoje 32. urodziny. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się wydarzyło.

31-letni piłkarz popełnił samobójstwo, zostawiając na świecie dwójkę córeczek razem z żoną. Zrozpaczeni koledzy z boiska pożegnali go za pośrednictwem mediów społecznościowych. W trakcie kariery miał okazję występować na wielu szczeblach rozgrywkowych w kilkunastu klubach.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze