Legendarny piłkarz zostanie tatą! Jego ZJAWISKOWA żona chwali się CIĄŻOWYM brzuszkiem [ZDJĘCIA]

2020-06-06 16:08 DaO
Carolina Dias Leite
Autor: Instagram/diasleite Carolina Dias Leite

Nie ma chyba kibica piłki nożnej, który nie znałby takiego zawodnika jak Kaka. Były reprezentant Brazylii przez wiele lat czarował na europejskich boiskach i uznawany był za jednego z najlepszych na świecie. W życiu jego i jego żony, Caroliny Dias Leite zajdą niebawem ogromne zmiany. Para spodziewa się pierwszego dziecka, a partnerka Kaki chwali się coraz większym ciążowym brzuszkiem.

Brazylijski piłkarz karierę zakończył już kilka lat temu, ale nadal jest wspominany z rozrzewnieniem przez kibiców czy to Realu Madryt, czy AC Milan. W obu tych klubach Kaka spędził wiele lat i rozegrał mnóstwo meczów, a co najważniejsze zdobył z nimi najważniejsze trofea w piłce. W barwach włoskiej drużyny miał okazję triumfować w Lidze Mistrzów, a z Realem zdobył m.in. mistrzostwo Hiszpanii.

Agnieszka Radwańska z GIGANTYCZNYM brzuchem wcina zupę w modnej restauracji! ZDJĘCIA

Nie mniejsze sukcesy świętował z reprezentacją. W 2002 roku mógł cieszyć się z tytułu mistrza świata. W 2007 roku został wybrany najlepszym piłkarzem globu i mógł unieść w górę Złotą Piłkę. Teraz natomiast może skupić się w pełni na rodzinie. Kaka i Carolina Dias Leite pobrali się w listopadzie ubiegłego roku. Brazylijczyk wcześniej związany był z Caroline Celico, ale po dziesięciu latach małżeństwa postanowiła wziąć rozwód.

Rzeźniczak ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Piłkarz spacerował z uroczą blondynką

Kaka z Celico ma dwoje dzieci. Natomiast niebawem były piłkarz będzie mógł cieszyć się z trzeciego potomka. Kaka i Leite spodziewają się bowiem pierwszego wspólnego dziecka, o czym poinformowali w kwietniu. Od tego czasu żona byłego zawodnika publikuje dużo zdjęć z ciążowym brzuszkiem, który na każdej kolejnej fotografii jest coraz większy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze