Piotr Zieliński zadecydował o swojej przyszłości! Zarobi KILKANAŚCIE MILIONÓW rocznie

2020-08-31 14:03
Piotr Zieliński
Autor: East News Piotr Zieliński

Spekulacje trwały od wielu tygodni! Czy Piotr Zieliński podpisze nowy kontrakt z Napoli? Jeśli tak to na jakich warunkach? Informacja o pozostaniu ważnego punktu reprezentacji Polski w Neapolu została potwierdzona przez klub. Na jaką pensję w tej chwili może liczyć "Zielu"?

Koniec prasowych spekulacji na temat przyszłości Piotra Zielińskiego w Napoli! Klub z Neapolu poinformował, że udało się osiągnąć porozumienie i podpisać kontrakt do końca sezonu 2023/2024. Pod sporym znakiem zapytania stała kwestia wynagrodzenia, które miałby otrzymywać reprezentant Polski. Czy ten mógł liczyć na podwyżkę przy okazji nowego kontraktu?

Selekcjoner Niemców BEZCZELNIE UDERZA w Lewandowskiego. Co on w ogóle plecie?!

Według doniesień "La Gazzetta dello Sport", Zieliński do tej pory zarabiał jedynie 1,1 miliona euro. Po podpisaniu umowy może liczyć na znaczącą podwyżkę. Włoskie media donoszą, że "Zielu" będzie mógł liczyć na niemal trzykrotną podwyżkę. Obecnie ma zgarniać za rok od 3 do nawet 4 milionów euro, w zależności od otrzymanych premii.

Ten dzieciak podbił świat! Unikalne zdjęcia Roberta Lewandowskiego | Futbologia

- Jeden z nas - napisali na grafice z ogłoszeniem przedłużenia kontraktu przez Zielińskiego. Nowa umowa będzie trwała do czerwca 2024 roku.

Zieliński jest piłkarzem Napoli od 2016 roku. Od tego czasu wystąpił w 192 spotkaniach w barwach zespołu z Neapolu. Aż 145 z nich odbyło się we włoskiej ekstraklasie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze