Selekcjoner Niemców BEZCZELNIE UDERZA w Lewandowskiego. Co on w ogóle plecie?!

2020-08-31 8:31
Robert Lewandowski
Autor: AP Robert Lewandowski

Dla Roberta Lewandowskiego miniony sezon był najlepszy w karierze. Nie dość, że strzelał jak na zawołanie i śrubował kolejne rekordy, to poprowadził Bayern do zwycięstwa w lidze, pucharze i Lidze Mistrzów. Mimo niemal perfekcyjnych miesięcy selekcjoner reprezentacji Niemców uważa, że Polak niesłusznie został nagrodzony tytułem najlepszego piłkarza 2020 roku w Niemczech.

Przy każdym kolejnym występie Lewandowskiego w zakończonych niedawno rozgrywkach, można było przecierać oczy ze zdumienia. Kapitan reprezentacji Polski prezentował niesamowitą formę i w wielu momentach ratował swój zespół przed stratą punktów. To w dużej mierze dzięki niemu Bawarczycy mogli cieszyć się z potrójnej korony, której zdobycie stało się faktem po finale Ligi Mistrzów.

BOLESNE rozstanie Neymara. Brazylijczyk może stracić wielkie MILIONY

Lewandowski pod swoim adresem usłyszał mnóstwo komplementów, a także wygrywał plebiscyt za plebiscytem. Nie inaczej było w przypadku głosowania na najlepszego piłkarza w Niemczech w 2020 roku. W plebiscycie organizowanym przez magazyn "Kicker", Polak wygrał zdecydowanie. Uzyskał aż 276 z 525 głosów, podczas gdy drugi z zawodników Bayernu, Thomas Mueller otrzymał ledwie 56 głosów.

Bardzo złe wieści dla reprezentacji Polski! Grzegorz Krychowiak kontuzjowany

Jan Tomaszewski: Lewandowski to najlepszy polski piłkarz w historii!

Mimo tak ogromnej przewagi Joachim Loew nie zgadza się z wyborem dziennikarzy. - Lewandowski jest napastnikiem światowej klasy, ale dla mnie to Manuel Neuer powinien zostać wybrany najlepszym piłkarzem roku. Miał duży udział w wygraniu Ligi Mistrzów - powiedział selekcjoner Niemców. Problem jednak w tym, że po pierwsze Neuer otrzymał... jeden głos, a po drugie głosowanie zakończyło się 7 sierpnia, a więc przed zakończeniem Ligi Mistrzów. Loew mógłby następnym razem zastanowić się nad swoimi osądami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze