BOLESNE rozstanie Neymara. Brazylijczyk może stracić wielkie MILIONY

2020-08-31 8:08
Neymar
Autor: East News Neymar

Zarobki piłkarzy w klubach to tylko część ich dochodów. Największe zyski czerpią z kontraktów reklamowych z wielkimi firmami. Sportowcy najczęściej wiążą się z daną marką na wiele lat, ale jak to w życiu bywa, współpraca często się kończy. Neymar od lat był twarzą Nike. Wiele wskazuje na to, że ten związek dobiegł końca, a amerykańska firma miała się nie zgodzić na warunki zaproponowane przez Brazylijczyka.

Wypracowanie sobie pozycji na rynku sportowym, a więc w zasadzie dojście na szczyt w swojej dyscyplinie, nie jest zadaniem łatwym. Ale jeśli już uda się tego dokonać, korzyści z tego płynące są wręcz niesamowite. Bo tacy zawodnicy jak choćby właśnie Neymar mogą przebierać w kontraktach reklamowych i wybierać te, które odpowiadają im najbardziej.

Gwiazdor planuje wziąć ślub ze swoją SIOSTRĄ! Ona przyjęła już jego oświadczyny

Czasami dyktują nawet warunki. W przypadku reprezentanta Brazylii jednak tak nie było. Neymar od 15 lat był związany z firmą Nike. Zarabiał na tym ogromne pieniądze, ale widocznie było mu za mało. Amerykańska firma poinformowała, że ich współpraca z piłkarzem Paris Saint-Germain dobiegła końca. - Mogę potwierdzić, że Neymar nie jest już sportowcem sponsorowanym przez Nike - czytamy w oświadczeniu rzecznika prasowego Nike, Josha Benedeka.

Leo Messi może wpaść w TARAPATY! Był pewny odejścia z klubu, aż tu nagle...

Okazuje się, że strony nie doszły do porozumienia w sprawie kwoty kolejnego kontraktu. Neymar miał zażądać od Nike aż 105 milionów euro, o czym informuje brazylijski serwis informacyjny UOL. Reprezentant Canarinhos na brak zainteresowania nie narzeka. Zagraniczne portale podają, że niebawem zwiąże się z innym gigantem. Tym ma być firma Puma.

Lewandowska tańczy dla ruchu ciałopozytywnego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze