Reprezentant Polski negocjuje kontrakt z Napoli. Arkadiusz Milik dostanie dużą podwyżkę?

2019-09-08 19:58 MaSz
Arkadiusz Milik, Napoli
Autor: East News Arkadiusz Milik

W poprzednim sezonie Arkadiusz Milik był najskuteczniejszym piłkarzem zespołu Napoli, który sięgnął po wicemistrzostwo Włoch. Teraz napastnik Polski negocjuje z władzami klubu warunki nowej umowy. Czy nasz kadrowicz osiągnie porozumienie i dostanie dużą podwyżkę?

Ubiegłe rozgrywki ligi włoskiej były dla polskiego snajpera bardzo udane. Arkadiusz Milik miał znaczący wkład w zajęciu drugiego miejsca w Serie A. Polak strzelił w rozgrywkach 17 goli, co zapewniło mu piąte miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców. W ten sposób zapracował na lepszy kontrakt. Obecny wiąże go z wicemistrzem Włoch do 2021 roku. Negocjacje cały czas się toczą.

Zdaniem włoskiego dziennika "Corriere dello Sport" Milik jest zainteresowany dalszym pobytem w Napoli i przedłużeniem umowy. Jednak na znacznie korzystniejszych dla niego warunkach. Według informacji tej gazety Milik liczy na znaczny wzrost wynagrodzenia. Teraz otrzymuje 1,8 mln euro rocznie. W nowej umowie chciałby zarabiać dwa razy więcej. Czy Napoli spełni wymagania reprezentanta Polski? W nowym sezonie liga włoska rozegrała dwie kolejki. Jednak w obu spotkaniach zabrakło naszego piłkarza, który musi się wyleczyć.