Tak wyglądała pierwsza dziewczyna Cristiano Ronaldo. Szokująca metamorfoza [ZDJĘCIA]

2020-09-14 15:36
Pierwsza dziewczyna Cristiano Ronaldo, Jordana Jardel
Autor: EastNews Pierwsza dziewczyna Cristiano Ronaldo, Jordana Jardel

Wiele kobiet przewinęło się w życiu Cristiano Ronaldo. W środowisku piłkarskim Portugalczyk ma opinię babiarza, kobieciarza. Dziś życie układa sobie ze zjawiskową modelką Georginą Rodriguez. Gdy zaczynał swoją przygodę z piłką, planował przyszłość z Jordaną Jardel. Po wielu latach była piłkarka zaliczyła szokującą metamorfozę i także szuka swoich sił w modellingu. Ma czego żałować!

Nie bez przyczyny Cristiano Ronaldo ma łatkę babiarza i kobieciarza. Portugalski gwiazdor Juventusu w ciągu życia miał aż kilkanaście partnerek życiowych. Dziś żyje z Georginą Rodriguez, wobec której ma bardzo poważne plany. Według doniesień mediów, CR7 oświadczył się partnerce dwa lata temu, a na jej ręku znajduje się błyskotka warta fortunę!

Ronaldo kupił NAJDROŻSZY pierścionek zaręczynowy?! Od tej ceny kręci się w głowie

Błachowicz przed MISTRZOWSKĄ walką z Reyesem. Przeszedł test na KORONAWIRUSA

Gdy Ronaldo zaczynał swoją piłkarską karierę, chodził z piłkarką Jordaną Jardel. To siostra jego byłego kolegi z drużyny, Mario Jardela. Ona także grała w piłkę. W sieci można znaleźć zdjęcia dziewczyny grającej w barwach Sportingu Lizbona. Później zdarzało jej się zasiadać za sterami szybkich maszyn, ale ostatecznie i ona postawiła na modelling.

Po latach przeszła wielką metamorfozę i naprawdę wygląda znakomicie! Czy Cristiano Ronaldo ma dziś czego żałować, że nie wyszło mu z Jordaną Jardel? Raczej nie. Wszak miłość z Georginą Rodriguez jest ewidentnie prawdziwa i para nie wyobraża sobie życia bez siebie.

Zobacz w galerii, jak dziś wygląda Jordana Jardel, pierwsza znana dziewczyna Cristiano Ronaldo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze