Tak wyglądała pierwsza dziewczyna Cristiano Ronaldo. Szokująca metamorfoza [ZDJĘCIA]

2020-09-14 15:36 MSo
Pierwsza dziewczyna Cristiano Ronaldo, Jordana Jardel
Autor: EastNews Pierwsza dziewczyna Cristiano Ronaldo, Jordana Jardel

Wiele kobiet przewinęło się w życiu Cristiano Ronaldo. W środowisku piłkarskim Portugalczyk ma opinię babiarza, kobieciarza. Dziś życie układa sobie ze zjawiskową modelką Georginą Rodriguez. Gdy zaczynał swoją przygodę z piłką, planował przyszłość z Jordaną Jardel. Po wielu latach była piłkarka zaliczyła szokującą metamorfozę i także szuka swoich sił w modellingu. Ma czego żałować!

Nie bez przyczyny Cristiano Ronaldo ma łatkę babiarza i kobieciarza. Portugalski gwiazdor Juventusu w ciągu życia miał aż kilkanaście partnerek życiowych. Dziś żyje z Georginą Rodriguez, wobec której ma bardzo poważne plany. Według doniesień mediów, CR7 oświadczył się partnerce dwa lata temu, a na jej ręku znajduje się błyskotka warta fortunę!

Ronaldo kupił NAJDROŻSZY pierścionek zaręczynowy?! Od tej ceny kręci się w głowie

Błachowicz przed MISTRZOWSKĄ walką z Reyesem. Przeszedł test na KORONAWIRUSA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gdy Ronaldo zaczynał swoją piłkarską karierę, chodził z piłkarką Jordaną Jardel. To siostra jego byłego kolegi z drużyny, Mario Jardela. Ona także grała w piłkę. W sieci można znaleźć zdjęcia dziewczyny grającej w barwach Sportingu Lizbona. Później zdarzało jej się zasiadać za sterami szybkich maszyn, ale ostatecznie i ona postawiła na modelling.

Po latach przeszła wielką metamorfozę i naprawdę wygląda znakomicie! Czy Cristiano Ronaldo ma dziś czego żałować, że nie wyszło mu z Jordaną Jardel? Raczej nie. Wszak miłość z Georginą Rodriguez jest ewidentnie prawdziwa i para nie wyobraża sobie życia bez siebie.

Zobacz w galerii, jak dziś wygląda Jordana Jardel, pierwsza znana dziewczyna Cristiano Ronaldo!

Najnowsze