Mistrzostwa świata w piłce ręcznej TERMINARZ POLSKI. Polska MECZE MŚ Egipt 2021. Z kim gra Polska RĘCZNA MŚ EGIPT 2021 [TERMINARZ]

2021-01-12 12:48 md
Kamil Syprzak (w tle), Arkadiusz Moryto (na pierwszym planie)
Autor: CyfraSport Kamil Syprzak (w tle), Arkadiusz Moryto (na pierwszym planie)

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej TERMINARZ POLSKI. Polska MECZE MŚ Egipt 2021. Z kim gra Polska RĘCZNA MŚ EGIPT 2021. Piłka ręczna MISTRZOSTWA ŚWIATA terminarz. Mecze Polski MŚ Egipt. Reprezentacja Polski w piłce ręcznej rozpoczyna przygodę na kolejnym wielkim turnieju. Tym razem "Biało-czerwoni" powalczą w mistrzostwach świata rozgrywanych na północy Afryki. TERMINARZ MECZE POLSKI mistrzostwa świata w piłce ręcznej Egipt 2021.

TERMINARZ POLSKI MŚ EGIPT 2021

Wielu kibiców z nostalgią wspomina czasy, w których reprezentacja Polski w piłce ręcznej biła się na dużych turniejach o najlepsze pozycje. Tak było za kadencji trenera Bogdana Wenty, czy później już pod rządami jego następcy - Michaela Bieglera. Obecnie niestety stanowi to już tylko miłe wspomnienie, ponieważ drużyna narodowa przeszła sporą przebudowę. Tak czy inaczej wszyscy fani liczą przynajmniej na cechy, których pod żadnym pozorem nie może zabraknąć - waleczność, charakter i zaangażowanie. Jeżeli do tego Polacy w składzie z takimi zawodnikami jak Kamil Syprzak z Paris Saint-Germain czy Arkadiusz Moryto z Łomży Vive Kielce dołożą nieco jakości, być może pokuszą się o dobry rezultat i zdołają wyjść ze swojej grupy.

MECZE POLSKI MŚ RĘCZNA

Turniej w Egipcie zorganizowany jest w taki sposób, że przystępują do niego 32 drużyny w 8 grupach po 4 zespoły każdy. Do kolejnej fazy, nazywanej zasadniczą, promocję wywalczają 3 najlepsze ekipy z każdej grupy. Polska powalczy o awans wraz z Hiszpanią, Brazylią oraz Tunezją. Jest to zatem stawka bardzo zróżnicowana także pod kątem kontynentów, z których pochodzą te zespoły. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego na papierze wydaje się być poza zasięgiem wszystkich, ciekawie natomiast zapowiadają się rywalizacje z drużynami z Ameryki Południowej oraz Afryki.

TERMINARZ POLSKI MŚ W PIŁCE RĘCZNEJ EGIPT 2021:

Polska - Tunezja, piątek, 15 stycznia, godz. 21:30

Polska - Hiszpania, niedziela, 17 stycznia, godz. 21:30

Polska - Brazylia, wtorek, 19 stycznia, godz. 21:30

Premier Morawiecki dał pieniądze na nowe groby. Oto efekty | Niezapomniani
Najnowsze