Michał Olejniczak

i

Autor: Cyfra Sport Michał Olejniczak

Z kim gra Polska?

MŚ piłkarzy ręcznych: Kiedy kolejny mecz Polaków na MŚ? Rywale Polski w II rundzie TERMINARZ. Polska - Hiszpania DATA, GODZINA

2023-01-16 22:39

Kiedy mecz Polska - Hiszpania na MŚ w piłce ręcznej? Rywale Polski na MŚ piłkarzy ręcznych. Polska - Hiszpania DATA, GODZINA. Z kim gra Polska w drugiej rundzie MŚ? Po wygranej 27:24 w meczu Polska - Arabia Saudyjska Biało-czerwoni zapewnili sobie awans do kolejnej rundy. Podopieczni Patryka Rombla wyszli z grupy po wielkich tarapatach. Z kim gra Polska na MŚ w piłce ręcznej w drugiej rundzie mundialu?

Z kim zagra Polska na MŚ kolejny mecz? Polska - Hiszpania DATA, GODZINA

Po wielkich, potwornych męczarniach reprezentacja Polski wyszła do drugiej grupy mistrzostw świata piłkarzy ręcznych. Biało-czerwoni pokonali Arabię Saudyjską 27:24 i dzięki temu awansowali do kolejnej fazy grupowej z zerowym dorobkiem punktowym. Podopieczni Patryka Rombla pokazali podczas MŚ zupełnie różne oblicza. W meczu z Francuzami pokazali się naprawdę dobrze. Niestety, w spotkaniach z niżej notowanymi Słoweńcami i Saudyjczykami było już zdecydowanie gorzej.

Wychodzimy z grupy! Polacy po horrorze pokonali Arabię Saudyjską, ogromne rozczarowanie

- Nie wiem, może zbyt ambitnie podeszliśmy do tego meczu i "przepaliliśmy" się w głowach. Widać to było po stykowych sytuacjach. Słoweńcy zgarniali każdą piłkę. To nie tak, że my nie chcieliśmy, bo naprawdę chcieliśmy - powiedział po meczu ze Słowenią w rozmowie z TVP Sport Tomasz Gębala. - Przepraszam za to, co dziś zrobiliśmy. Nie można tak grać, nosząc tę koszulkę - zwrócił się do kibiców.

Kiedy mecz Polska - Hiszpania na MŚ? Terminarz Polaków

Kiedy Polska zagra mecz z Hiszpanią? Rywale Polski w II rundzie MŚ. Biało-czerwoni znają już rywali i terminy meczów w II rundzie mistrzostw świata. Z grupy A w czołowej trójce znalazły się reprezentacje Hiszpanii, Czarnogóry i Iranu. Pierwszy mecz zagramy z ekipą z Półwyspu Iberyjskiego. Wszystkie spotkanie rozegrane będą w Tauron Arenie w Krakowie

Terminarz Polski w II rundzie MŚ

  • Polska - Hiszpania 18.01, godz. 20:30
  • Polska - Czarnogóra 20.01, godz. 20:30
  • Polska - Iran 22.01, godz. 18:00
Gębala mocno po klęsce Polaków ze Słowenią na MŚ

Zwycięstwo Polaków w Dakarze, Iga Świątek w Australian Open, forma Dawida Kubackiego, nowy trener Biało-Czerwonych.

To tylko niektóre tematy najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT. Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Najnowsze