Piłka ręczna. Polska - Chorwacja, wynik 24:28. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-01-25 23:01

Mimo tego, że nie mamy już szans na awans do półfinału rozgrywanych w Szwecji Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej to dzisiejsze spotkanie z Chorwatami zapowiadało się bardzo ciekawe. Niestety Polacy przegrali. Zapraszamy do relacji na żywo na portalu gwizdek24.pl.

60 min Tłuczyński wykorzystuje karnego w ostatniej sekundzie, ale jest to bez znaczenia, bo przegrywamy z Chorwacją 24:28...

60 min Zrnić wykorzystuje karnego, 23:28...

59 min Dwie minuty dla Kopljara

57 min Vori trafia i 22:27.

56 min Wyszomirski broni karnego!!!

55 min Znów Chorwaci..., ale mamy cios za cios bo trafia Jaszka!

54 min Trafia Lijewski! 21:25

54 min Dwie minuty kary dla Duvnjaka

53 min Czas dla trenera Chorwacji.

52 min Ósmy gol Bunticia, 20:25.

51 min Vori, 20:24.

50 min Świetnie Kuchczyński! 20:23!

49 min Wyszomirski wspaniale!!!

48 min Wspaniała "wkrętka" Tkaczyka! 19:23

47 min Dobrze broni Wyszomirski

45 min Chorwaci powiększają przewagę...

43 min Skutecznie Grabarczyk, mamy 18:22.

42 min Gol dla Chorwatów, a po chwili wykorzystany przez Tłuczyńskiego karny, 17:21.

41 min Znakomicie z dystansu trafia Jaszka!! 16:20

39 min Ale błyskawicznie odpowiada Ivano Balić... 15:20

39 min Pięknie Grzegorz Tkaczyk!!! 15:19

38 min Dwie minuty kary dla Jurkiewicza, gol z karnego dla Chorwacji

37 min Teraz Lijewski trafia, 14:18.

37 min Co za błąd sędziów! Grabarczyk strzelił piękną bramkę, ale oni nie uznają tego trafienia!

36 min Grabarczyk i odrabiamy straty, 13:17.

35 min Vuković i 12:17...

35 min Niestety, kolejny gol dla Chorwatów, 12:16...

34 min Polacy ostrzeliwują bramkę rywali, ale dwa razy trafiają w słupek! Co za pech!!

34 min Znów Sławomir Szmal broni karnego!

33 min 2 minuty dla Jurkiewicza i karny dla Chorwatów.

32 min Vori sam na sam ze Szmalem i 12:15.

31 min A teraz znakomicie Buntić i 12:14.

31 min Dobra akcja Polaków i mamy 12:13.

II POŁOWA

30 min Niestety... w ostatniej sekundzie tracimy bramkę na 11:13.

30 min Valcić strzela, 11:12.

28 min Ostro ma boisku, mnóstwo kar. Teraz rzut karny dla Polaków, Tłuczyński wykorzystuje! 11:11!

27 min Tłuczyński za to wykorzystuje karnego - 10:11.

27 min Karny dla Chorwatów, Broni Szmal!!!!!!!!

25 min Ależ cios dostał Jurecki! Leży opartywany na parkiecie

25 min Zrnić trafia, 9:11, Czas bierze Bogdan Wenta

24 min Koszmarny błąd Rosińskiego, kontra Chorwatów i 9:10.

23 min Buntić trafia i 9:9

22 min Ależ obrona Sławka Szmala, jest dzisiaj fantastyczny!

20 min Trzeci gol Zaremby w tym meczu, 9:8

19 min Gol dla Chorwatów, a po chwili trafienie Jaszki. Po kilkunastu sekundach znów Buntić i mamy 8:8

18 min Chorwacki bramkarz powstrzymał Zarembę

17 min Kontra Chorwatów, ale cudownie broni Sławomir Szmal!

16 min 2 min kary dla Voriego

16 min Tym razem gol Voriego i niestety już tylko 6:7.

15 min Niestety, padł gol dla drużyny chorwackiej, Buntić. 5:7

15 min 4:7, Czas dla Chorwacji

14 min Żółta kartka dla Zaremby

13 min 4:6! Chorwaci gonią!

12 min Kuchczyński!!! Wspaniale gramy!!! 6:3!

12 min Pięknie Jurecki 5:3!

11 min 2 minuty kary dla Chorwacji

11 min Wspaniale broni Sławomir Szmal!!!

11 min 4:3 prowadzimy!

10 min Wyrównują Chorwaci 3:3

9 min 3:2,  Zaremba i mamy prowadzenie

9 min Niestety, Chorwacji grają jednego mniej, a wyrównali 2:2

8 min 2 min kary dla Chorwata

8 min Gonią nas Chorwaci, 1:2.

7 min Świetnie Polacy, mamy 2:0!

6 min Wspaniale broni Szmal!

4 min Gol Jurkiewicza 1:0

3 min Świetnie broni Szmal!

3 min Balić dobrze zatrzymany przez Grabarczyka

1 min Rozpoczęli

- Ciągle jeszcze o coś walczymy. Mecz z Chorwacją będzie bardzo istotny. Jeżeli nie przegramy, to zapewnimy sobie co najmniej szóste miejsce. I w tym momencie mamy już pewny udział w kwalifikacjach olimpijskich. I to będziemy walczyć – powiedział trener Bogdan Wenta cytowany przez onet.pl.

Przeczytaj koniecznie: Piłka ręczna. Wszystko o Mistrzostwach Świata