Polska - Brazylia STREAM ONLINE. Mistrzostwa świata w piłce ręcznej: Polska - Brazylia GDZIE OGLĄDAĆ w INTERNECIE ZA DARMO? Stream online z meczu Polska - Brazylia na MŚ szczypiornistów dzisiaj 19.1.2021

2021-01-19 15:03 mso
Polska - Brazylia STREAM ONLINE
Autor: EastNews Polska - Brazylia STREAM ONLINE

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej: Polska - Brazylia STREAM ONLINE. Mecz Polska - Brazylia GDZIE OGLĄDAĆ STREAM ONLINE. MŚ w piłce ręcznej 2021: Polska - Brazylia LIVE w INTERNECIE. Pierwsza faza mistrzostw świata w piłce ręcznej zbliża się ku końcowi. Polacy w ostatnim spotkaniu rundy wstępnej zmierzą się z Brazylijczykami. Ten mecz może zadecydować o tym, czy Biało-czerwoni do kolejnego etapu zabiorą jakiekolwiek punkty. Zwycięstwo jest więc koniecznością - niezależnie od wyniku spotkania Hiszpanów z Tunezyjczykami. Mecz Polska - Brazylia transmisja w Internecie. Polska - Brazylia GDZIE OGLĄDAĆ w INTERNECIE ONLINE?

MŚ w piłce ręcznej: Polska - Brazylia STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz za darmo?

Polacy świetnie zaprezentowali się w pierwszych dwóch spotkaniach rundy wstępnej mistrzostw świata w piłce ręcznej. Biało-czerwoni najpierw rozprawili się z Tunezyjczykami (30:28), a potem w kontrowersyjnych okolicznościach przegrali z mistrzami Europy (26:27). Uwagę na zdumiewające decyzje, zwłaszcza w końcówce, gdy Polacy przez chwilę byli na prowadzeniu, zwrócili nie tylko kibice, ale również eksperci. - Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić postępowanie panów Horacka i Novotnego w ostatnich minutach meczu. Kpina - napisał dziennikarz TVP Sport, Maciej Wojs. Blisko 30 sekund wymieniali piłkę Hiszpanie w ostatniej akcji, nie mając na myśli wyprowadzenie choćby jednego ofensywnego podania. Wszystko bez wskazywania gry pasywnej. Dopiero po wrzaskach polskiej ławki, czeski arbiter nagle uniósł rękę do góry.

Mecz z Brazylią pod kątem awansu może być nieistotny. Jeśli w spotkaniu o 18:00 Hiszpania wygra z Tunezją, Polacy grać będą dalej na sto procent. Zwycięstwo jest jednak kluczem do ułatwienia sobie drogi w drugiej rundzie. W kolejnej fazie liczyć się będą wyniki z pierwszego etapu z zespołami, które awansowały dalej. Dwie porażki praktycznie przekreślą szansę na grę w ćwierćfinale.

Polska - Brazylia STREAM ONLINE. Mecz Polska - Brazylia GDZIE OGLĄDAĆ LIVE

Biało-czerwoni przed meczem Polska - Brazylia czują respekt do rywali. - Brazylijczycy to zespół, który ugruntował swoją pozycję w światowym szczypiorniaku. Z Hiszpanią zaskoczyli na duży plus, gdyż mało kto spodziewał się, że urwą punkt. Remis z Tunezją nie był dla mnie dużym zaskoczeniem, ponieważ wicemistrzowie Afryki też potrafią grać. Pozycja Brazylijczyków z mistrzostw świata 2019 nie jest przypadkowa - powiedział Patryk Rombel.

Mecz Polska - Brazylia odbędzie się we wtorek 19 stycznia. TRANSMISJA z meczu Polska - Brazylia TV NA ŻYWO nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale. Ale mecz Polska - Brazylia STREAM ONLINE będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube IHF. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.

Najnowsze