Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polska - Francja

Polska - Francja TV GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Francja NA KTÓRYM KANALE TRANSMISJA? Polska - Francja 11.01 STREAM ONLINE LIVE. Polska - Francja DZISIAJ NA ŻYWO w TELEWIZJI

2023-01-11 13:55

Polska - Francja TV GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Francja NA KTÓRYM KANALE TRANSMISJA? Polska - Francja 11.01 STREAM ONLINE LIVE. Polska - Francja DZISIAJ NA ŻYWO w TELEWIZJI. Najbliższe dwa tygodnie będą wielkim świętem szczypiorniaka w Polsce. Biało-czerwoni przed własną publicznością zagrają w mistrzostwach świata, a ich pierwszym rywalem będzie potęga - Francja. Polacy chcą sprawić sensację na start mundialu. Polska - Francja GDZIE OGLĄDAĆ TV NA ŻYWO. Polska - Francja LIVE ONLINE.

Polska - Francja TV GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Francja LIVE ONLINE w INTERNECIE

Reprezentacja Polski przed kilkoma laty spadła na jeden z najniższych szczebli w światowym szczypiorniaku. Po zmianie pokoleniowej drużynę było trzeba budować na nowo, a takie procesy zawsze trwają. Końcem obecnego cyklu będą mistrzostwa świata, które rozegrane zostaną w Polsce i Szwecji. To właśnie z myślą o tym turnieju Patryk Rombel przez cztery lata budował kadrę. Na ostatnich imprezach widać było, że selekcjoner ma plan i go realizuje, co zaczyna przynosić wymierne korzyści. Choć do strefy medalowej wciąż było daleko, gra reprezentacji poprawiła się i młodzi zawodnicy byli w stanie jak równy z równym rywalizować z europejskimi potęgami. Dlatego jest nadzieja, że na tegorocznych mistrzostwach świata powalczą o jak najwyższe miejsce. Początek nie będzie jednak należał do łatwych.

Polska - Francja STREAM ONLINE. Polska - Francja 11.01 NA KTÓRYM KANALE w TV TRANSMISJA?

Bo biało-czerwoni w starciu otwierającym mistrzostwa świata zmierzą się z Francją. Trójkolorowi to aktualni mistrzowie olimpijski i zespół naszpikowany gwiazdami światowego handballa. Ostatnio z Francuzami mierzyliśmy się rzadko, a wygrane Polaków zdarzały się jeszcze rzadziej. Jedyna wygrana w XXI wieku w spotkaniu o punkty miała miejsce w 2016 roku na mistrzostwach Europy rozgrywanych w... Polsce. Oby historia i w tym wypadku zatoczyła koło.

Mecz Polska - Francja odbędzie się w środę 11 stycznia. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na kanale TVP Sport oraz w aplikacji Viaplay.pl, a także na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 21:00. Relacja z meczu Polska - Francja na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Najnowsze