Piłka ręczna, Polska - Hiszpania

Autor: CYFRASPORT Polska - Hiszpania

Polska - Hiszpania. Polacy oblali test przed ważnym meczem

2014-06-05 0:07

Polscy piłkarze ręczni przegrali towarzyskie spotkanie z Hiszpanią 22:25. Nasi reprezentanci nie pokazali się z najlepszej strony przed arcyważnym starciem z Niemcami w ramach eliminacji mistrzostw świata.

Mecz od początku był bardzo wyrównany. Obie drużyny grały punkt za punkt. Rywale przewagę zaczęli uzyskiwać dopiero pod koniec pierwszej połowy.

Na pięć minut przed zmianą stron prowadzili 11:8. Na przerwę schodzili natomiast przy wyniku 15:11.

W drugiej odsłonie mistrzowie świata skutecznie bronili uzyskanej wcześniej przewagi. Ostatecznie wygrali mecz 25:22.

Warto zaznaczyć, że spotkanie to z wysokości trybun oglądała piłkarska reprezentacja Polski, która 6 czerwca w towarzyskim spotkaniu w Gdańsku zmierzy się z Litwą.

Już w sobotę (7 czerwca) polscy szczypiorniści rozegrają natomiast mecz eliminacji mistrzostw świata z Niemcami. Jego początek zaplanowano na godz. 16.45.