Polska - Holandia piłka ręczna GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Polska - Holandia ręczna EURO eliminacje STREAM w Internecie. Na jakim kanale Polska - Holandia piłka ręczna 02.05.2021

2021-05-02 14:29 Marcin Długosz
Arkadiusz Moryto, Michał Daszek, reprezentacja Polski w piłce ręcznej
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Moryto i Michał Daszek podczas meczu reprezentacji Polski w piłce ręcznej

Polska - Holandia piłka ręczna GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Polska - Holandia ręczna EURO eliminacje STREAM w Internecie. Na jakim kanale Polska - Holandia piłka ręczna 02.05.2021. To decydujący mecz dla reprezentacji Polski w walce o awans na mistrzostwa Europy! "Biało-czerwoni" rozstrzygną losy kwalifikacji w bezpośrednim pojedynku wyjazdowym z Holandią. Polska - Holandia eliminacje EURO GDZIE OGLĄDAĆ?

POLSKA - HOLANDIA TRANSMISJA TV

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej wzbudziła w ostatnich dniach mnóstwo emocji. Wszystko za sprawą arcyważnego zwycięstwa na wyjeździe ze Słowenią, które przyjezdnym zapewnił Michał Daszek swoim trafieniem niemal równo z syreną końcową. Temperatura jednak nie maleje, a wręcz przeciwnie - rośnie. W niedzielę Polacy zamierzą się na wyjeździe z Holendrami i tylko jeden wyjdzie z tego pojedynku zadowolony. Słowenia najprawdopodobniej bez problemu dopisze sobie bowiem komplet punktów za zwycięstwo z Turcją, a losy drugiego miejsca dającego awans do mistrzostw Europy rozstrzygną się pomiędzy Polską a Holandią. "Biało-czerwoni" są w odrobinę gorszej sytuacji od swoich rywali, gdyż nie wystarczy im remis, aby dopiąć swego - muszą wygrać.

HOLANDIA - POLSKA STREAM W INTERNECIE

Mecz Holandia - Polska w eliminacjach do mistrzostw Europy w piłce ręcznej rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godzinie 18:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO Holandia - Polska ręczna w Eurosport 1, STREAM LIVE ONLINE w Internecie dostępny w płatnej usłudze "Eurosport Player".

Tomasz Adamek tańczy na weselu swojej córki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze