Arkadiusz Moryto, Michał Daszek, reprezentacja Polski w piłce ręcznej

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Moryto i Michał Daszek podczas meczu reprezentacji Polski w piłce ręcznej

Polska - Holandia piłka ręczna GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Polska - Holandia ręczna EURO eliminacje STREAM w Internecie. Na jakim kanale Polska - Holandia piłka ręczna 02.05.2021

2021-05-02 14:29

Polska - Holandia piłka ręczna GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Polska - Holandia ręczna EURO eliminacje STREAM w Internecie. Na jakim kanale Polska - Holandia piłka ręczna 02.05.2021. To decydujący mecz dla reprezentacji Polski w walce o awans na mistrzostwa Europy! "Biało-czerwoni" rozstrzygną losy kwalifikacji w bezpośrednim pojedynku wyjazdowym z Holandią. Polska - Holandia eliminacje EURO GDZIE OGLĄDAĆ?

POLSKA - HOLANDIA TRANSMISJA TV

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej wzbudziła w ostatnich dniach mnóstwo emocji. Wszystko za sprawą arcyważnego zwycięstwa na wyjeździe ze Słowenią, które przyjezdnym zapewnił Michał Daszek swoim trafieniem niemal równo z syreną końcową. Temperatura jednak nie maleje, a wręcz przeciwnie - rośnie. W niedzielę Polacy zamierzą się na wyjeździe z Holendrami i tylko jeden wyjdzie z tego pojedynku zadowolony. Słowenia najprawdopodobniej bez problemu dopisze sobie bowiem komplet punktów za zwycięstwo z Turcją, a losy drugiego miejsca dającego awans do mistrzostw Europy rozstrzygną się pomiędzy Polską a Holandią. "Biało-czerwoni" są w odrobinę gorszej sytuacji od swoich rywali, gdyż nie wystarczy im remis, aby dopiąć swego - muszą wygrać.

HOLANDIA - POLSKA STREAM W INTERNECIE

Mecz Holandia - Polska w eliminacjach do mistrzostw Europy w piłce ręcznej rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godzinie 18:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO Holandia - Polska ręczna w Eurosport 1, STREAM LIVE ONLINE w Internecie dostępny w płatnej usłudze "Eurosport Player".

Tomasz Adamek tańczy na weselu swojej córki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze