Polska – Rumunia RELACJA NA ŻYWO MŚ w piłce ręcznej Polska – Rumunia WYNIK LIVE ONLINE

i

Autor: BO AMSTRUP/RITZAU SCANPIX VIA AP Polska – Rumunia RELACJA NA ŻYWO MŚ w piłce ręcznej Polska – Rumunia WYNIK LIVE ONLINE

MŚ w piłce ręcznej kobiet

Polki przegrały ostatni mecz na mistrzostwach świata! Wygrana była blisko, zabrakło niewiele

2023-12-11 19:37

Polska – Rumunia RELACJA. Reprezentacja Polski w ostatnim meczu na mistrzostwach świata przegrała z Rumunią 26:27. Wynik do samego końca wahał się, choć należy zauważyć, że przez zdecydowaną większość meczu to rywalki prowadziły. Na parę minut przed końcem mieliśmy jednak remis, a Biało-Czerwone kilkukrotnie mogły wyjść na prowadzenie, jednak raziły nieskutecznością. To się zemściło i ostatecznie musiały uznać wyższość rywalek, przez co na koniec turnieju zajmą jedno z miejsc 13-16. Poniżej prezentujemy zapis naszej relacji na żywo z meczu Polska - Rumunia. Polska – Rumunia WYNIK.

Polska - Rumunia 26:27 (10:13)

Polska: Balsam, Galińska, Górna, Kobylińska, Kochaniak-Sala, Masna, Matuszczyk, Michalak, Nocuń, Płaczek, Rosiak, Tomczyk, Urbańska, Uścinowicz, Wiertelak, Zima.

Rumunia: Badea, Balog, Bazaliu, Buceschi, Bucur, Ciuca, Dinca, Dindiligan, Gogirla, Hosu, Laslo, Lixandroiu, Ostase, Pintea, Popa, Seraficeanu.

Polska – Rumunia RELACJA MŚ w piłce ręcznej kobiet Polska – Rumunia dzisiaj 11 grudnia WYNIK LIVE ONLINE

Reprezentantki Polski przyzwoicie zaprezentowały się w rundzie wstępnej mistrzostw Europy. Wygrały mecze z Iranem i Japonią, ale starcie z Niemkami, które miało być wyrównane, poszło całkiem pod dyktando naszych rywalek. W kolejnej rundzie Polki miały trudne zadanie, bowiem już na starcie miały mniej punktów w grupie od części rywalek – Danii i Niemiec. Wygrana z Serbią przedłużyła szanse naszych zawodniczek na awans, ale w kolejnym starciu musiały pokonać Dunki, czyli jedne z faworytek turnieju. To się niestety nie udało i w tej chwili Polki już mają o 4 punkty mniej od Niemek (a do końca został jeden mecz), a Dunek, z którymi w najlepszym wypadku możemy zrównać się punktami, nie wyprzedzimy z racji gorszego bilansu bezpośredniego. W ostatnim meczu na MŚ zmierzymy się z Rumunią, która także nie ma już szans na grę dalej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze