Polska - Szwecja TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Polska - Szwecja GDZIE OGLĄDAĆ 21.01? ME w piłce ręcznej 2022: Polska - Szwecja DZISIAJ LIVE ONLINE Na którym kanale TV mecz Polska - Szwecja?

2022-01-21 14:48
Michał Daszek, Polska, piłka ręczna
Autor: Cyfra Sport Michał Daszek

Polska - Szwecja TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Polska - Szwecja GDZIE OGLĄDAĆ 21.01? ME w piłce ręcznej 2022: Polska - Szwecja DZISIAJ LIVE ONLINE Na którym kanale TV mecz Polska - Szwecja? Polacy nie mieli zbyt wiele czasu, żeby rozpamiętywać bolesną porażkę z Norwegią. Niespełna 24 godziny po czwartkowej rywalizacji ponownie pojawią się na parkiecie. Znów czeka ich rywalizacja z zespołem ze Skandynawii. Tym razem staną na przeciw Szwecji. Polska - Szwecja GDZIE OBEJRZEĆ? Polska - Szwecja TV NA ŻYWO TRANSMISJA.

Polska - Szwecja TV NA ŻYWO DZISIAJ 21.01 GDZIE OGLĄDAĆ? Polska - Szwecja piłka ręczna TRANSMISJA

Od kiedy tylko stało się jasne, że Polacy zagrają w drugiej fazie mistrzostw Europy jasnym było, że w czterech kolejnych spotkaniach będą mieli bardzo trudne przeprawy. Hiszpania, Norwegia, Szwecja, czy Rosja to zespoły, które należą do czołówki na Starym Kontynencie. Odradzająca się reprezentacja Polski w żadnym ze spotkań nie mogła być stawiana w roli faworyta. Podopieczni Patryka Rombla drugą fazę grupową zaczęli od starcia z Norwegią i nie był to najlepszy mecz w ich wykonaniu, co i tak jest eufemizmem. Rywale nie dali naszej drużynie żadnych szans. Tempo gry Norwegii było niesamowite i Polacy nie potrafili sobie z tym poradzić. W dodatku mocno posypała się gra obronna, a w ataku było mnóstwo niedokładności. Dlatego też biało-czerwoni stracili rekordowe 42 bramki, a w odpowiedzi rzucili "tylko" 31. Czasu na rozpamiętywanie zbyt wiele nie było.

Polska - Szwecja GDZIE OBEJRZEĆ? Polska - Szwecja TV NA KTÓRYM KANALE?

Szczypiorniści na odpoczynek mieli niespełna 24 godziny. W piątkowy wieczór zmierzą się ze Szwecją, która we czwartek dość gładko ograła reprezentację Rosji. To będzie kolejne trudne spotkanie dla biało-czerwonych. - Nie ma na lepszej recepty na odbudowanie się niż mecz. Sport i piłka ręczna są piękne, bo dają kolejną szansę. My na nią czekamy, wyjdziemy na boisko i zrobimy, żeby to wszystko – mimo trudności, z którymi się mierzymy – wyglądało lepiej. Podniesiemy głowę, będziemy walczyć. Nie widzę innej recepty - powiedział trener Rombel.

Mecz Polska - Szwecja odbędzie się 21 stycznia. TRANSMISJA z meczu Polska - Szwecja TV NA ŻYWO na kanałach Eurosport 1 oraz Metro TV. Stream online będzie dostępny na płatnej platformie Eurosport Player. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00. Relacja z meczu Polska - Szwecja NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze