Szymon Sićko z żoną Aleksandrą

i

Autor: Instagram Szymon Sićko z żoną Aleksandrą

Ma zjawiskową żonę

Reprezentant Polski wziął ślub i wyjechał z kraju. Pokazał raj, w którym się znalazł

2022-07-20 14:17

Wakacje to dla sportowców czas odpoczynku i często załatwiania prywatnych spraw, które w trakcie sezonu muszą zejść na dalszy plan. Letni czas w ten sposób wykorzystał między innymi Szymon Sićko. Rozgrywający reprezentacji Polski i Łomży Industria Kielce wziął ślub z piękną Aleksandrą, a niedługo po uroczystości młode małżeństwo szybko wyjechało z kraju, by spędzać czas w iście malowniczych okolicznościach.

Choć Szymon Sićko urodził się w sierpniu 1997 roku i ma niespełna 25 lat, to już zdecydował się na niezwykle ważny życiowy krok. Jeden z czołowych polskich piłkarzy ręcznych wykorzystał wakacyjną przerwę od szczypiorniaka, by poślubić swoją wybrankę serca. Wraz z Aleksandrą zorganizowali zjawiskowy ślub, a jedno ze zdjęć z sesji ślubnej sportowiec opublikował na swoim Instagramie. Gratulacjom nie było końca. Szczęścia młodej parze życzyli zarówno koledzy z parkietu "Sicia", jak również kibice i inni ludzie związani z piłką ręczną. Wyraźnie szczęśliwe młode małżeństwo postanowiło nie tracić czasu i szybko wyjechało z kraju.

Wielki dzień w życiu gwiazdy Łomży Industria Kielce. Dla tej piękności stracił głowę!

Szymon Sićko wziął ślub i uciekł z Polski

Oczywiście para nie zamierza wyprowadzać się z ojczyzny na stałe. Wszystko było wcześniej zaplanowane. Rozgrywający Łomży Industria Kielce i reprezentacji Polski wyruszył ze świeżo upieczoną żoną w podróż poślubną. Para nie zdecydowała się jednak opuszczać Starego Kontynentu. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Capri we Włoszech. Fotki pokazują, że to prawdziwy raj na ziemi!

Zakochana para szeroko się uśmiecha w bajkowym krajobrazie. Można być pewnym, że po takich wakacyjnych przeżyciach szczypiornista wróci do pracy pełny energii i nowej motywacji w codziennych treningach. W końcu cel mistrzów Polski się nie zmienia i w kolejnej kampanii również zapowiadają walkę o wygranie Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.

Kibice kładli się ze śmiechu! Wykonywał rzut karny, skończyło się kuriozum roku

Najnowsze