Szymon Sićko z żoną Aleksandrą

i

Autor: Instagram Szymon Sićko z żoną Aleksandrą

Ma zjawiskową żonę

Reprezentant Polski wziął ślub i wyjechał z kraju. Pokazał raj, w którym się znalazł

2022-07-20 14:17

Wakacje to dla sportowców czas odpoczynku i często załatwiania prywatnych spraw, które w trakcie sezonu muszą zejść na dalszy plan. Letni czas w ten sposób wykorzystał między innymi Szymon Sićko. Rozgrywający reprezentacji Polski i Łomży Industria Kielce wziął ślub z piękną Aleksandrą, a niedługo po uroczystości młode małżeństwo szybko wyjechało z kraju, by spędzać czas w iście malowniczych okolicznościach.

Choć Szymon Sićko urodził się w sierpniu 1997 roku i ma niespełna 25 lat, to już zdecydował się na niezwykle ważny życiowy krok. Jeden z czołowych polskich piłkarzy ręcznych wykorzystał wakacyjną przerwę od szczypiorniaka, by poślubić swoją wybrankę serca. Wraz z Aleksandrą zorganizowali zjawiskowy ślub, a jedno ze zdjęć z sesji ślubnej sportowiec opublikował na swoim Instagramie. Gratulacjom nie było końca. Szczęścia młodej parze życzyli zarówno koledzy z parkietu "Sicia", jak również kibice i inni ludzie związani z piłką ręczną. Wyraźnie szczęśliwe młode małżeństwo postanowiło nie tracić czasu i szybko wyjechało z kraju.

Wielki dzień w życiu gwiazdy Łomży Industria Kielce. Dla tej piękności stracił głowę!

Szymon Sićko wziął ślub i uciekł z Polski

Oczywiście para nie zamierza wyprowadzać się z ojczyzny na stałe. Wszystko było wcześniej zaplanowane. Rozgrywający Łomży Industria Kielce i reprezentacji Polski wyruszył ze świeżo upieczoną żoną w podróż poślubną. Para nie zdecydowała się jednak opuszczać Starego Kontynentu. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Capri we Włoszech. Fotki pokazują, że to prawdziwy raj na ziemi!

Zakochana para szeroko się uśmiecha w bajkowym krajobrazie. Można być pewnym, że po takich wakacyjnych przeżyciach szczypiornista wróci do pracy pełny energii i nowej motywacji w codziennych treningach. W końcu cel mistrzów Polski się nie zmienia i w kolejnej kampanii również zapowiadają walkę o wygranie Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.

Kibice kładli się ze śmiechu! Wykonywał rzut karny, skończyło się kuriozum roku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze