Igor Karacić i Dusica Karacić

i

Autor: Instagram Igor Karacić i Dusica Karacić

Wielki dzień w życiu gwiazdy Łomży Industria Kielce. Dla tej piękności stracił głowę!

2022-07-05 21:22

Igor Karacić jest jednym z najlepszych rozgrywających na świecie i trener Talant Dujszebajew ma wielkie szczęście, że Chorwat występuje w prowadzonej przez niego drużynie Łomży Industria Kielce. Szczypiornista postanowił wykorzystać wakacje, by zmienić swoje życie prywatne. Tuż po zakończeniu sezonu stanął na ślubnym kobiercu. Jego partnerka Dusica Karacić może przyprawić o szybsze bicie serca!

Igor Karacić w minionym sezonie znowu był jednym z mocnych punktów Łomży Industria Kielce we wszystkich rozgrywkach. Rozgrywający rodem z Chorwacji nie spuszcza z poziomu i przedłużył kontrakt z mistrzem Polski w piłce ręcznej. Choć po czerwcowym turnieju Final Four Ligi Mistrzów "Kara" był mocno rozczarowany po przegranym w decydującym boju z Barceloną po rzutach karnych, to niedługo później na jego twarzy znowu zagościł uśmiech. Wszystko przez wielki dzień, jakiego doświadczył w życiu prywatnym. Na Facebooku kieleckiego klubu pojawiło się zdjęcie ze składania przysięgi małżeńskiej ulubieńca publiczności ze stolicy Gór Świętokrzyskich.

Polscy szczypiorniści poznali rywali na przyszłorocznych MŚ. Oto zestaw wszystkich grup

Igor Karacić wziął ślub

Jeden z najlepszych zawodników świata na swojej pozycji postanowił wreszcie zalegalizować swój związek. Jego partnerka - Dusica Karacić - uchodzi za jedną z najpiękniejszych wybranek serca piłkarzy ręcznych. Nic dziwnego, że w trakcie pięknej ceremonii szczypiorniście uśmiech nie schodził z twarzy.

To, że para doskonale się rozumie, widać po wcześniejszych zdjęciach. Igor Karacić nie stroni od publikowania fotek ze świeżo upieczoną żoną na Instagramie. Z obrazków wyłania się obraz pary wspierającej się i czującej się wspaniale w swoim towarzystwie. Młodej parze wypada życzyć wszystkiego najlepszego!

Polskie kluby poznały rywali w fazie grupowej EHF Ligi Mistrzów. Dojdzie do wielkiego rewanżu!

Igor Karacić sylwetka

Igor Karacić urodził się 2 listopada 1988 roku w Mostarze. 33-latek do Kielc trafił w 2019 roku. Wcześniej przez siedem lat występował w macedońskim Vardarze Skopje i to w tym zespole dwukrotnie osiągnął największe sukcesy w klubowej piłce ręcznej. Ze wspomnianą ekipą w 2017 i 2019 roku wygrał Ligę Mistrzów. W reprezentacji Chorwacji występuje od 2013 roku. Z drużyną narodową wywalczył dwa medale mistrzostw Europy. Na Euro 2016 w Polsce zdobył brązowy krążek, a z Euro 2020 wrócił ze srebrem na szyi.

Najnowsze