Typy i kursy. Biało-czerwoni zagrają o awans z pierwszego miejsca [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-01-17 15:57
Michał Daszek, Polska, piłka ręczna
Autor: Cyfra Sport Michał Daszek

Polska – Niemcy typy i kursy. Szczypiorniści reprezentacji Polski znakomicie rozpoczęli mistrzostwa Europy, wygrywając dwa pierwsze spotkania. Dzięki temu podopieczni Patryka Rombla mają już zapewniony awans do fazy głównej turnieju, ale pomimo tego stawka wtorkowego spotkania z Niemcami jest niebagatelna. Będzie to bowiem gra o dodatkowe dwa punkty, które w ogólnym rozrachunku mogą okazać się kluczowe w walce o awans do półfinału. Jakie szanse na zwycięstwo przeciwko Niemcom daje Polakom TOTALbet?

Trzeba przyznać, że dotychczasowa postawa naszych szczypiornistów na mistrzostwach Europy napawa ogromnym optymizmem. Biało-czerwoni na inaugurację pewnie pokonali Austriaków (36:31), a następnie rozgromili reprezentację Białorusi (29:20). Rezultaty te sprawiają, że podopieczni Patryka Rombla prowadzą w tabeli grupy D i mają już zapewniony awans do fazy zasadniczej. We wtorek gra będzie się jednak toczyła o dwa punkty, które mogą dać naszym reprezentantom znakomitą pozycję wyjściową w dalszej fazie gier. Jeśli bowiem Polacy awansowaliby do fazy zasadniczej z 2 „oczkami”, ich szanse na wywalczenie awansu do półfinału byłyby wtedy naprawdę realne. Aby tak się jednak stało, nasi reprezentanci będą musieli pokonać Niemców. Nie będzie to z pewnością zadanie łatwe, o czym świadczą kursy przygotowane przez TOTALbet – wg bukmachera wyraźnym faworytem tych zawodów będą bowiem nasi rywale.

Nasi najbliżsi rywale są w świecie piłki ręcznej niezwykle uznaną marką. Dość powiedzieć, że drużyna prowadzona obecnie przez Alfreda Gislasona przed dwoma laty podczas europejskiego czempionatu otarła się o awans do półfinału, zajmując finalnie 5. miejsce. Także podczas imprezy rozgrywanej na Słowacji i na Węgrzech nasi zachodni sąsiedzi radzą sobie bardzo dobrze – podobnie jak my dwukrotnie schodzili z parkietu z tarczą, ustępując biało-czerwonym jedynie gorszym bilansem bramkowym. Zespół prowadzony przez islandzkiego szkoleniowca na inaugurację rozprawił się z Białorusią (33:29), a następnie dość pewnie pokonał reprezentację Austrii (34:29). Jeśli jednak Niemcy marzą o walce o medale, muszą we wtorek pokonać naszych szczypiornistów. Choć pojedynek zapowiada się doprawdy elektryzująco, wyraźnym faworytem będą wg TOTALbet nasi rywale. Za każdą złotówkę postawioną na triumf Niemców można bowiem zarobić 1.40 zł, potencjalny zysk w przypadku zwycięstwa biało-czerwonych to 3.90 zł.

Sonda
Czy Polacy pokonają we wtorek reprezentację Niemiec?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca meczu:

Polska – 3.90                    remis – 10.00                    Niemcy – 1.40

  • Podwójna szansa:

1/X – 2.45                          1/2 – 1.06                          X/2 – 1.20

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 52.5 – 2.27                         powyżej 52.5 – 1.57

poniżej 54.5 – 1.77                         powyżej 54.5 – 1.97

poniżej 55.5 – 1.60                         powyżej 55.5 – 2.25

poniżej 56.5 – 1.46                         powyżej 56.5 – 2.60

  • Polska – total (suma goli):

poniżej 25.5 – 1.90                         powyżej 25.5 – 1.82

poniżej 28.5 – 1.80                         powyżej 28.5 – 1.90

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Polska – Niemcy dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze